Pivní svět Rotating Header Image

Saladeta NORDline GN 100 SA

V internetovém obchodě Eldos-shop.cz jsme narazili na akční nabídku chladícího gastro stolu typu Saladeta, který se skvěle hodí do většiny restaurací. Pro některé z nich nezbytná součást gastro vybavení kuchyně. Patří i vaše restaurace do této skupiny? Chcete nabízet svým zákazníkům to nejlepší? Pak si přečtěte krátké představení modelu Saladeta NORDline GN 100 SA.

Nordline? Vysoká kvalita!

Čím začít? Asi značkou. A nejedná se o nikoho jiného, než o specialistu na gastro vybavení. Značka Nordline je zárukou vysoké kvality a spolehlivosti nabízených produktů, které jsou ověřeny zákazníky po celém světě. Provozovatelé restaurací a jiných gastro zařízení si modely této značky velmi oblíbili. Kdo s ní nemá dosud zkušenosti, tak doporučujeme se brzy seznámit. Získáte „partnera“, který vás nezklame.

Ale zpět k našemu gastro stolu, který je vyobrazený i na následující ilustrační fotografii.

Saladeta NORDline GN 100 SA

Specifikace chladícího gastro stolu GN 100 SA

Jedná se o chladící stůl typu Saladeta, který nabízí svým uživatelům provozní teplotu v rozmezí +2 až + 8 °C. Jak je vidět na fotografii, stůl má dvě dveře a je vyrobený kompletně z nerezu. Jedná se nejen o funkčně, ale i designově o velmi zdařilý model, kde zaujmou třeba i zaoblené vnitřní hrany. Gastro stůl má nastavitelné nožičky a mimo jiné disponuje například elektronickým regulátorem, digitálním ukazatelem teploty či funkcí automatického odtávání elektrickým topením.

Vnější rozměry gastro stolu Nordline GN 100 SA jsou: 900x850x700 mm (výška, šířka, hloubka).

Chcete si tento model zakoupit za výhodnou cenu? Pak si gastro stůl Saladeta Nordline GN 100 SA objednejte v eshopu Eldos-shop.cz, nyní za akční cenu. Profesionální přístup, odborný servis!

 

Comments are closed.