Pivní svět Rotating Header Image

Gastro: Doprava zdarma

Gastro odvětví je aktuálně velmi významné téma. V televizi se to jen „hemží“ různými pořady o vaření. Testují se restaurace, snaží se, aby se lidé v restauracích opravdu dobře najedli a to ne z hlediska kvantity, ale kvality. Za tím vším stojí jednak kvalitní a čerstvé suroviny, zodpovědný kuchař a v neposlední řadě i kvalitní gastro vybavení, což někdy bývá opomíjeno. Co vše se v tomto směru nabízí a kde se dá výhodně nakoupit? Možná se budete divit, ale i tento sortiment již „frčí“ v eshopech.

Eldos-shop.cz – spolehlivý prodejce

Příkladem může být například internetový obchod Eldos-shop.cz, který nabízí ověřené modely značky Nordline, Vestfrost,Tefcold, Juka, Zoin či Polair. Kromě této skvělé nabídky je to zároveň i o osobním a profesionálním přístupu, kdy vám vždy ochotně poradí s výběrem, abyste nekupovali vybavení, které nakonec nesplní vaše očekávání. Důležitým prvek eshopu je i to, že nabízí odborný servis k prodávaným modelům. A co víc, nakupujete za velmi vstřícné ceny. Vzhledem k tomu, že většina z gastro vybavení je v kategorii několika tisíc korun, tak je dobrou zprávou i to, že u objednávek nad 3000,- Kč neplatíte žádné poštovné a to bez nějakých kliček, jako tomu bývá u jiných eshopů, které na oko nabízí dopravu zdarma, ale pak k tomu připočítají doběrečné, nebo to, že vám zboží dojde se zpožděním atp.

Cukrářské vitríny

Rozsáhlý sortiment gastro vybavení

Provozujete restauraci, hotel, cukrárnu, prodejnu či jiné gastro zařízení? Pak si v eshopu Eldos-shop.cz jistě vyberete. K dispozici je opravdu kompletní a rozsáhlý sortiment chladící i mrazící gastro techniky. Jak jsme již uvedli na začátku článku, významnou část tvoří nabídka značky Nordline, představitele severské kvality, která se těší oblibě mezi zákazníky v různých koutech světa.

Tím samozřejmě nechceme odrazovat od případného nákupu sortimentu dalších značek. Každý má v oblibě jiné modely, ale ve finále jde hlavně o funkčnost a o to, aby nové vybavení zapadlo do vašich prostor. Jednak po stránce funkční – chcete přeci zákazníkům nabídnout to nejlepší, a jednak po stránce estetické – zejména v případě, kdy se jedná o vybavení do prodejen či cukráren, kde je důležité, aby kromě chlazení potravin fungovala dobře i jejich prezentace směrem ke koncovému zákazníkovi.

Comments are closed.