Pivní svět Rotating Header Image

Nadměrná vlhkost v pokoji?

Možná i vy máte doma každoročně problémy s nadměrnou vlhkostí. A není to problém pouze domácností. S tímto se samozřejmě potýkají i hotely, kanceláře, sklady. Možná i pro vás by tedy bylo vhodným řešením, když byste si obstarali kvalitního pomocníka. Tím jsou specializované odvlhčovače vzduchu, které si s daným problémem snadno poradí.

Pestrá nabídka odvlhčovačů v obchodech

Nabídka obchodů je poměrně široká, takže se můžete sami rozhodnout jaký model vám bude nejvíce vyhovovat, ať už na základě doporučení, recenzí či vlastních zkušeností, nebo si necháte poradit přímo od prodejce. Ve všech případech je hlavně třeba brát v potaz, pro jaké účely má být odvlhčovač vzduchu zakoupen – jak velké prostory, jak velká vlhkost vzduchu vás trápí atp. Zde spíše doporučujeme odbornou konzultaci, abyste si opravdu pořídili takový model, který splní vaše očekávání. Výhodou samozřejmě je, že nemusíte nutně cestovat do některého z obchodů, i odvlhčovače vzduchu tvoří nabídku mnoha internetových obchodů, kde si nakoupíte z pohodlí vašeho domova či kanceláře a můžete si přitom vše dopředu zkonzultovat – online chatem, telefonickým dotazem či emailovou komunikací s prodejcem…

Odvlhčovače vzduchu

Stop plísni v bazénech

Samozřejmě největší využití se naskýtá v objektech, kde je dlouhodobý problém s nadměrnou vlhkostí. Již na začátku článku jsme některé objekty jmenovali a zde ještě doplníme jedno uplatnění, kterým jsou bazény. Ano, i zde se nabízí využití vysoušečů vzduchu. Efektivně tak budete moci bojovat proti plísni či nadměrné kondenzaci páry na stěnách či oknech objektu. V tomto případě se poptávejte po tzv. bazénových odvlhčovačích vzduchu.

Výrobci

Jaké značky se nejčastěji objevují v nabídkách obchodů? Narazit můžete zejména na modely firem Amcor, Daitsu, Desa, Sakura či Sinclair. Díky vysoušečům vzduchu můžete snižovat náklady za vytápění. Vybrané modely totiž „topí“ díky produkci suchého vzduchu. Výrobci si zároveň dávají záležet i po stránce designu, aby odvlhčovače zapadly do prostředí hotelů, kanceláří či domácností.

Comments are closed.