Pivní svět Rotating Header Image

gastro zařízení

Nerezová gastro zařízení

Nerez – materiál, který má svoji krásu. V oblasti gastro se jedná asi o nejčastěji používaný materiál. Vyrábí se z něj nejen spotřebiče, ale i pomocná kuchyňská (restaurační) zařízení. Právě tento sortiment se nyní stal novinkou v nabídce eshopu Eldos-shop.cz, jak jinak než ve spolupráci s předním gastro výrobcem, značkou NORDline. (Pokračování textu…)

K létu patří zmrzlina

Co patří k létu? No přeci zmrzlina! My tu nebudeme popisovat návod, jak si takovou zmrzlinu vyrobit, nebo kde ji zakoupit. Míst je po celé republice celá řada, každý má jistě své oblíbené. To je ale pohled ze strany zákazníka. Z druhé strany je to samozřejmě trochu jiné a obnáší to více starostí. Mimo jiné by každý prodejce měl mít kvalitní tzv. zmrzlinovou vitrínu. (Pokračování textu…)

Výběr gastro zařízení

Provozovat restauraci není nic snadného. Byly doby, kdy si dost lidí myslelo, že je to zlatý důl a často bezhlavně šli do otevření nové restaurace, aniž by řešili, co je k tomu všechno potřeba a co to obnáší. Kromě toho, že musíte být v restauraci prakticky po celou otevírací dobu a nejen během ní (málokdo má někoho opravdu zodpovědného, komu toto může svěřit, aniž by to mělo vliv na chod restaurace), to přináší spoustu starostí a běhání okolo. Do této kategorie spadá například i výběr vhodného gastro vybavení. (Pokračování textu…)