Pivní svět Rotating Header Image

K létu patří zmrzlina

Co patří k létu? No přeci zmrzlina! My tu nebudeme popisovat návod, jak si takovou zmrzlinu vyrobit, nebo kde ji zakoupit. Míst je po celé republice celá řada, každý má jistě své oblíbené. To je ale pohled ze strany zákazníka. Z druhé strany je to samozřejmě trochu jiné a obnáší to více starostí. Mimo jiné by každý prodejce měl mít kvalitní tzv. zmrzlinovou vitrínu.

Oblíbený kopeček zmrzliny

Že nevíte, o čem je řeč? Ono těmto gastro zařízením se dá říkat i jinak. Kromě výše uvedeného se můžete setkat i s pojmenováním distributory zmrzliny či vitríny na zmrzlinu. Vždy se jedná o to samé. Prodejce potřebuje zmrzlinu uchovávat v konstantní teplotě, která zajistí dobrou prezentaci směrem k nám náročným zákazníkům. A díky tomu i dobrou chuť a snazší servírování například v podobě oblíbených kopečků.

Zmrzlinová vitrína

Když přiložíme obrázek, tak už ví asi každý o čem je řeč. V tomto směru se na trhu objevuje celá řada modelů, které se liší svými vlastnostmi a parametry, což má významný vliv na prodejní cenu těchto zařízení. Setkat se můžete s modely za několik tisíc korun, ale také s distributory zmrzliny v řádech stovek tisích korun. Vy jako prodejce musíte mít dopředu jasnou představu o tom, co má vaše vitrína na zmrzlinu splňovat, abyste mohli zákazníkům nabídnout to nejlepší.

Mobilní distributory zmrzliny

Závěrem ještě taková perlička z této oblasti. Kromě klasických modelů je třeba myslet i na mobilní prodejce, kde se můžete setkat třeba i s takovým gastro zařízením, které je vyobrazeno na dalším obrázku. Tato mobilní zmrzlinová vitrína ve stylu Riksa je velmi nápaditá a nejen, že dobře vypadá, ale samozřejmě je plně funkční. K dispozici získáte sedm kusů gastronádob, přičemž zde je prostor i pro další nádoby pod výstavní plochou. Výrobcem tohoto modelu je značka JUKA.

Mobilní distributory zmrzliny

Veškeré zmíněné modely máte možnost zakoupit například v eshopu Eldos-shop.cz, který má pro tyto účely založenu speciální sekci. V současné době nabízí zmrzlinové vitríny od dvou značek – JUKA a NORDline. Jedná se o spolehlivé výrobce, které mají výborný poměr ceny a výkonu.

Comments are closed.