Pivní svět Rotating Header Image

Kvalitní vinotéka za sníženou cenu

My máme rádi víno…. A jak jste na to vy? Proč tento začátek článku? Je to jednoduché. Dnes vám představíme kvalitní vinotéku značky Vestfrost, kterou máte možnost zakoupit v eshopu Eldos-shop.cz v rámci letní akční nabídky. Vybavte svoji vinárnu, hotel, restauraci, obchod… kvalitním zařízením pro skladování a prezentaci vín či jiných lahvových nápojů.

Profi model v luxusním provedení

Objevte luxusní model vinotéky, která je vhodná pro profesionální použití. Vestfrost dbá nejen na kvalitu provedení a spolehlivost svých gastro zařízení. Důležité pro tuto značku je v neposlední řadě i to, jak její výrobky vypadají. Zejména pokud mají být umístěny do interiérů obchodů, hotelů či pensionů, zkrátka všude tam, kde chcete nabídnout svým zákazníkům profesionální prezentaci vín. Dost bylo tajností. Model, který je nyní zařazen do akční nabídky eshopu Eldos-shop.cz nese označení Vestfrost W 185/1 (jedná se o variantu v černé barvě).

Kvalitní vinotéka Vestfrost W 185/1

Proč vinotéku Vestfrost W 185/1 black?

To je otázka, na kterou vám nyní přineseme odpověď.

Jednodvéřová vinotéka Vestfrost W 185/1 black se pyšní opravdu velmi kvalitním provedením. Pokud již máte zkušenosti s výrobky severské firmy Vestfrost, pak jistě víte, že mluvíme pravdu. Vinotéka má k dispozici horní a dolní část, přičemž máte možnost si nezávisle nastavit ventilované chlazení s rozdílnou teplotou v obou sektorech. Získejte vinotéku, která vám zaručí dokonalé skladování a servírování vín. Zde je určitě dobré vědět, jak se která vína mají skladovat. Doporučená teplota pro červená vína je + 15 C° až +18 C°, pro bílá a pro růžová vína pak +7 C °až +12 C°.

Z pohledu designového zpracování jistě zaujme kouřové sklo dveří, které zamezuje proniknutí denního světla. Společně se stylovými dřevěnými rošty a vnitřním osvětlením se tak z modelu Vestfrost W 185/1 black stává elegán, který je spolehlivý a nikdy vás nezklame.

Zajímá vás více informací o této gastro chladící vinotéce? Obraťte se na prodejce Eldos Ostroměř, kde vám sdělí vše potřebné. Profesionální a zároveň lidský přístup – tak k vám bude přistupováno, což v dnešní době není, bohužel, samozřejmostí.

Comments are closed.