Pivní svět Rotating Header Image

Mobilní klimatizace Sinclair AMC 11 AN

O mobilní klimatizaci značky Sinclair s označením AMC 11 AN jsme vás informovali již v minulém roce. Ze zkušeností zákazníků víme, že se jedná o moderní zařízení, které se pyšní jednoduchou instalací, snadnou obsluhou a energeticky úsporným režimem. Kladné zpětné reference od zákazníků jen utvrzují to, že si firma Sinclair dala opravdu velmi záležet, aby se její modely klimatizací prosadily na trhu.

Horké letní dny i zimní večery

Ano, tato klimatizace se mimo jiné pyšní tím, že vám bude sloužit po celý rok. Ať už si chcete zajistit komfortní prostředí během horkých letních dnů, nebo naopak se ohřát za dlouhých zimních večerů. Tento model v sobě skrývá celkem čtyři užitečné funkce. Jak jsme již uvedli, mobilní klimatizace Sinclair AMC 11-AN disponuje funkcí chlazení i topení. To ale není vše. Využít ji můžete i jako odvlhčovač vzduchu. V neposlední řadě pak jako ventilátor s celkem třemi stupni rychlosti. Díky své jednoduché instalaci se stane užitečným pomocníkem v domácnostech či firemních kancelářích.

Sinclair AMC 11 AN

U klimatizace Sinclair AMC-11-AN mějte na paměti to, že je třeba zajistit odvod horkého vzduchu ven z místnosti (funkce chlazení). K tomu poslouží flexi hadice, kterou můžete instalovat do okna (nejčastější způsob), případně dírou ve zdi, dveřmi atp.

Kromě snadné instalace, připravil výrobce i jednoduchou obsluhu. Díky vlastnostem, obsluze a ceně se tento model stává jedním z TOP produktů ve své kategorii. Pokud vás klimatizace AMC 11-AN zaujala, získejte více informací například na stránkách prodejce firmy Eldos-shop.cz, která je v tomto oboru specialistou a vždy vám poradí s výběrem vhodného modelu.

Comments are closed.