Pivní svět Rotating Header Image

Penzion Zlín – domácí kuchyně, komfortní a příjemné ubytování

Nádherný a rázovitý valašský kraj stále přitahuje pozornost turistů z tuzemska i zahraničí. Chcete-li s rodinou nebo přáteli blíže poznat krásy Valašska, zdejší folklór a pohostinné lidi, neváhejte využít kvalitní ubytování, které hostům poskytuje penzion Zlín.

Rezervovat si můžete jednolůžkové či dvoulůžkové pokoje, a pokud se na Zlínsko vypravíte na svatební cestu, tak Vám bude k dispozici i luxusní apartmá s masážní vanou.

Na své si přijdou i opravdoví gurmáni!

V Penzionu U Johana, který se může pyšnit příjemnou domácí atmosférou, se bude líbit také Vašim obchodním partnerům. Součástí každého z pokojů je komfortní koupelna a všichni hosté mohou využívat minibar, wi-fi připojení či parkování přísně střežené kamerovým systémem. Penzion Zlín – to jsou i vyhlášené kulinářské speciality, které můžete ochutnat v tamní útulné restauraci. V teplejších měsících mohou výletníci posedět také v letní zahrádce, obklopené zelení, a na dohled je i dětské hřiště s oblíbenou skluzavkou.

Penzion Zlín nabízí svým hostům jak srdečnou pohostinnost a romantické prostředí, tak i příjemné zázemí v turisticky atraktivním regionu, kde stojí za to strávit prodloužený víkend či delší pobyt.

Comments are closed.