Pivní svět Rotating Header Image

UBYTOVÁNÍ HELENA – BEZVA DOVOLENÁ V KRKONOŠÍCH

Vyrážíte rádi v zimě na lyže? Nebo vás láká letní dovolená v krásném prostředí, ideálním pro pěší vycházky i výlety na kolech? Pak se za báječným sportovním vyžitím a také relaxací neváhejte vypravit do nádherného a turisticky velmi atraktivního západního koutu Krkonoš.

Ubytování Krkonoše  vám nabízí kompletní služby v útulném hotelu, s pozorným a příjemným personálem. V hotelovém komplexu v půvabné Rokytnici nad Jizerou můžete s celou rodinou nebo přáteli strávit báječné dny, během kterých si odpočinete a naberete nové síly.

Skvělé zázemí

Komfortní hotel Helena má pro své hosty k dispozici 25 pokojů (a 63 lůžek). Využívat mohou návštěvníci i hotelovou restauraci a cocktail bar. Příjemná je také prostorná venkovní terasa a nechybí ani krb, dětský koutek nebo sauna. Pro hosty je dále připravena i půjčovna lyží a horských kol.

Ideální místo pro aktivní rekreaci

Pokud využijete nabídky ubytování Krkonoše , můžete se oddávat perfektní relaxaci, ale také si úžasně zasportujete. Navštívíte-li Krkonoše v létě, můžete se těšit na kvalitní turistické vyžití. Po síti značených tras na žádném z pěších výletů nezabloudíte, a vyjma procházek si dosyta užijete také vyjížděk na kole. Na dosah leží zajímavá místa, jako třeba Huťský vodopád nebo pramen Labe. Pozorovat na vlastní oči můžete z hřebenů Krkonoš či Jizerských hor přímo magické panorama zdejší tajuplné krajiny.

Za sportem na zdravém vzduchu

Ubytování Krkonoše  je ideálním zázemím pro všechny milovníky různých sportovních disciplín. Kromě horské turistiky vám báječné zážitky poskytne i jízda na koni, kuželky nebo bowling, tenisové kurty, bobová dráha apod. Vyzkoušet lze také motokáry, případně horolezectví. Protáhnout si tělo můžete také v moderní sportovní hale, a k dispozici je i fitness či sauna.

Za báječným lyžováním

Do Rokytnice nad Jizerou se lze vypravit celoročně, lákavé možnosti odpočinku i sportovního vyžití nabízí samozřejmě také v zimě. Na hosty zde čekají desítky vleků a hned dvě lanové dráhy. Na sjezdovkách, rozdělených podle obtížnosti, si užijí jak zkušení lyžaři, tak i začátečníci. Milovníkům běžek jsou k dispozici běžecké areály, které se mohou pyšnit dokonale upravenou bílou stopou. „Vyřádit“ se hosté mohou také na bobech nebo sáňkách, a vyzkoušet lze i snowtubing (zábavné sjíždění na nafukovacích člunech v uměle vybudovaném sněhovém koridoru).

Comments are closed.