Pivní svět Rotating Header Image

BÁJEČNÁ DOVOLENÁ V PENZIONU ČERNÁ ŘÍČKA

Bezva dovolenou si lze s rodinou užít také v tuzemsku. Za odpočinkem nebo poznáváním přírodních krás se rozhodně nemusíte vydávat až za hranice našeho státu. Zajímavá místa, nedotčená příroda a turistické zajímavosti – to vše je vám k dispozici, pokud navštívíte nádherné prostředí Jizerských hor. V Penzionu Černá Říčka si užijete pohodovou dovolenou, ať už se na ni vydáte s partnerem, dětmi nebo přáteli.

Komfortní vybavení…

Ubytování Jizerské hory nabízí všem hostům perfektní zázemí, za velmi rozumné ceny. Po všech stránkách dokonale vybavený Penzion Černá Říčka slouží nejen ke klidnému nocování a výbornému stravování (polopenze) – svým návštěvníkům poskytuje zcela kompletní servis! Součástí celého areálu je i půjčovna kol, úschovna lyží, vyasfaltované sportoviště a parkoviště přímo u penzionu (pro hosty zdarma).

Pro relaxaci i výuku

Večery si můžete zpříjemnit v herně, kde je možné zahrát si kulečník, stolní fotbal nebo populární šipky. Lákavá je také možnost grilování ve venkovních prostorách. Posedět můžete i v jídelně s barem (s alko i nealko nápoji či točeným pivem). Ubytování Jizerské hory nabízí skvělé zázemí také pro konání firemních školení nebo výukových kurzů. V penzionu je k dispozici moderně vybavená školící místnost s dataprojektorem a samozřejmostí je dostupnost internetového připojení (Wi-Fi).

Dovolená v létě i v zimě

Ubytování Jizerské hory funguje celoročně. V létě si zde můžete užít koupání nebo se vypravit na turistické výlety. Zdejší trasy jsou vhodné pro milovníky pěší turistiky, ale na vyjížďky po okolí se mohou vydat i příznivci oblíbené cykloturistiky. Atraktivních míst, vhodných k výletům, je v Jizerských horách bezpočet. Už jste například někdy navštívili Ještěd, ZOO, centrum Babylon či úžasný aquapark v Liberci?

Pokud zavítáte do Penzionu Černá Říčka v zimě, můžete se těšit na báječnou „lyžovačku“. Lyžařský vlek je vzdálen od penzionu jen 200 m a k dispozici je fanouškům zimních sportů i známá Jizerská magistrála s více jak 50 km běžeckých stop. Penzion Černá Říčka, který se nachází v chráněné krajinné oblasti na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, svým hostům nabízí bohaté možnosti sportovního i společenského vyžití – jak v prostředí penzionu, tak v blízkém okolí.

Comments are closed.