Pivní svět Rotating Header Image

Chladnička s technologií BioFresh

Eldos-shop.cz jde s moderními trendy. Proto do své produktové databáze postupně přidává i nejnovější novinky od různých výrobců. Právě díky tomu se těší u zákazníků velké oblibě, kteří kromě zajímavé nabídky oceňují i ochotný přístup, poradenství a servis. Jedním z moderních spotřebičů je i kombinovaná chladnička LIEBHERR CBef 4805, která se pyšní technologií BioFresh. Nevíte, co to znamená? Pak doporučujeme pročíst i další řádky dnešního článku.

Ještě než daný pojem vysvětlíme, tak krátce i ke zmíněnému modelu. CBef 4805 je nabízeno v elegantním nerezovém provedení. Kromě technologie BioFresh se můžete těšit i na další užitečné funkce. Mezi ty nejvýznamnější patří SmartFrost, SuperCool, DuoColling, VariaSpace a další.

LIEBHERR CBef 4805

Patentovaná technologie

Značka Lieberherr je důležitým hráčem na trhu s gastro produkty. Svého postavení a obliby u zákazníků po celém světě docílil výrobce mimo jiné i díky patentované technologii BioFresh. Spolu s tím se všem zákazníkům vybaví další pojmy jako vitamíny, minerály, bílkoviny, stopové prvky, čerstvost, svěžest, energie, výkonnost a zdravý životní styl. BioFresh je zkrátka jedinečný a nelze jej zaměňovat s tzv. „nulovými zónami“. V čem je tedy zásadní rozdíl, který by vás měl zaujmout natolik, že začnete uvažovat o nákupu takového spotřebiče?

  1. BioFresh zóna je součástí chladničky, ale je klimaticky i prostorově oddělena, včetně samostatných prostorových čidel teploty.
  2. Teplota v BioFresh zónách je stabilně udržována těsně nad bodem mrazu, což značně omezuje aktivitu bakterií.
  3. BioFresh zóny jsou aktivně zásobovány vzdušnou vlhkostí s možností její následné regulace, dle potřeby uložených potravin. Mohou se tedy používat jako HydroSafe – ovoce, zelenina, nebo DrySafe – maso, sýry, ryby a mléčné produkty.
  4. BioFresh zóny potraviny nevysušují, nevystavují nežádoucímu teplotnímu kolísání a nemísí pachy s mrazničkou.
  5. Klimatické prostředí v BioFresh zónách udrží potraviny nutričně aktivní, čerstvé a chutné až dvanáctkrát déle (dle druhu), než v běžné chladničce.
  6. V boxech BioFresh, obzvláště v HydroSafe zóně se vzdušnou vlhkostí na úrovni cca 90%, se netvoří žádná kondenzace vody. Proto nemusíte do BioFresh boxů vkládat žádné podložky, redukce, ani rošty, které zamezují kontaktu zkondenzované vody s uloženými potravinami. Tím nedochází ke znehodnocování potravin vodním kondenzátem, která se jinak shromažďuje na dně úložných boxů

 

Energeticky úsporná chladnička

Zapomenout nesmíme ani na to, že se jedná o spotřebič z nejvyšší energetické třídy A+++. Roční spotřeba energie je v tomto případě pouhých 183 kWh/rok.

V internetovém obchodě Eldos-shop.cz máte možnost si tuto chladničku objednat za výhodnou cenu (červenec 2018 – 22 999 Kč s DPH, což je o téměř 7tis méně, než běžná cena), v případě doručení v rámci ČR vám navíc není účtováno žádné dopravné.

Comments are closed.