Pivní svět Rotating Header Image

Eldos dává víc

Online prodej každým rokem posiluje. Co bylo dříve nemožné, je v dnešní době skutečností. Svět online nakupování prakticky nezná hranice a v eshopech lze nakupovat cokoli. Pro zákazníky je to čím dál přirozenější a klesají tak i počty lidí, kteří eshopům nedůvěřují. Samozřejmě, že rizika jsou stále, protože v každé lidské činnosti figuruje určitá skupina, která chce ostatní oklamat. Je dobré být obezřetný, ale myslíme si, že v tomto směru se gramotnost lidí zvyšuje, takže již vědí, co si ověřit před prvním nákupem v jakémkoli eshopu. 

Proč nakupovat u firmy Eldos?

Abychom vysvětlili dnešní nadpis článku. Eldos je firma, která má vlastní kamennou prodejnu a k ní i internetový obchod, ve kterém můžete nakoupit zejména gastro zařízení, výčepní chlazení Lindr, klimatizační jednotky, bílou techniku, odvlhčovače či čističe vzduchu. Daný sortiment samozřejmě nabízí celá řada jiných firem. Tak proč zvolit právě Eldos? Důvodem může být například to, že je možný osobní odběr a konzultace přímo na prodejně.

Bezesporu velkou výhodou je i to, že Eldos je autorizovaným prodejcem a servisem několika významných značek, které na eshopu prodává, což ulehčuje případné problémy v záruční či pozáruční době a dostupnost náhradních dílů.

Eldos Ostroměř

Jsme na vaší straně

Velký důraz je kladen na profesionální přístup k zákazníkům. V první řadě nejde o to prodat pro obchodníka nejvýhodnější produkt, ale uspokojit potřeby zákazníka a poskytnout mu takové řešení, které opravdu padne na míru jeho požadavkům. Tím docílíte toho, že mezi prodejcem a zákazníkem vznikne důvěrné prostředí, které je potřebné pro další spolupráci. Úspěšný prodejce nechce prodat, ale prodávat a nejlepší reklamou je, byl a věříme, že i bude spokojený zákazník.

Těšíme se na vás, ať už v naší prodejně Eldos v Ostroměři, nebo na eshopu www.eldos-shop.cz. Jsme tu pro vás.

Comments are closed.