Pivní svět Rotating Header Image

Investujte do rozvoje svého obchodu

Investice jsou nutností prakticky v každém odvětví. Pokud chcete růst, je třeba na to myslet. Samozřejmě důležité je to, abyste investovali správně. Určitě není na místě podobné záležitosti řešit zbrkle. Naopak, každou investici si dopředu zanalyzujte a řekněte si jasně cíl, který vám má pomoci dosáhnout. Proč tedy nakupovat například nové gastro vybavení do obchodu či restaurace?

Blíží se poslední kvartál roku 2018. Období, které je důležité hned ze dvou pohledů. Předně se většina obchodů připravuje na konec roku. Za druhé se řeší i investice s ohledem na optimalizaci nákladů firem. Máte-li obchod s potravinami, bar, rychlé občerstvení, restauraci, cukrárnu… i vy můžete zlepšit své výsledky tím, že zainvestujete do nového vybavení. Pečlivě si zanalyzujte, zda stávající vybavení splňuje vše, co potřebujete. Chybí vám něco? Ocenili by zákazníci jinou formu prezentace. Stěžuje si šéfkuchař na nedostatečné vybavení v kuchyni, které jeho a hlavně vás stojí čas a peníze? To je jen malý výčet otázek, které si můžete položit. Abychom to shrnuli, pokud narazíte na nějakou oblast, kde se nabízí to, že novým gastro vybavením docílíte buď zvýšení tržeb, případně v dlouhodobém horizontu úsporu nákladů, nebojte se toho. Moderní gastro zařízení vám opravdu dokážou pomoci.

Gastro vybavení

Praktický příklad: cukrárna

Zkusme si to projít ještě jednou na příkladu. V tomto případě se na daný „problém“ budeme dívat s pohledu majitele cukrárny. Ví, že má kvalitní produkty, ale zákazníci si stěžují na formu prezentace v cukrárně. Možná by stálo za to se zaměřit na umístění jednotlivých typů cukrovinek a dalšího prodávaného zboží v prodejně. Případně doplnit cukrárnu o moderní cukrářskou chladící  vitrínu, s jejíž pomocí se zlepší prezentace vašich lahůdek a zároveň i jejich skladování, aby netrpěla kvalita a lidé odcházeli z vaší cukrárny maximálně spokojeni. S pohledu nákladů může být důležité i to, zda starý gastro „spotřebič“ nespotřebovává příliš moc elektrické energie. Řešením pak je nákup nového s energeticky přívětivějším hodnocením.

Comments are closed.