Pivní svět Rotating Header Image

Je pravý čas na to, dát si jedno nebo dvě…

Již máme za sebou prvních deset dnů prázdnin. Obecně lze říci, že počasí přeje všem těm, kteří mají rádi teplo a sluníčko. Takže nejen těm, kteří tráví léto u vody, ale i těm, kteří mají v oblibě zahradní párty. K zahradní párty patří kvalitní jídlo a dobré pivo. A když pivo, tak přeci točené, co říkáte? Nabídka domácích výčepních zařízení je bohatá, takže i vy si můžete zakoupit některý z modelů pivního chlazení a doma si natočit půllitr vašeho oblíbeného piva, aniž byste museli vytáhnout paty z domu…

Oblíbené pivo i u vás doma

Pivní chlazení si můžete umístit jak na terasu, pod pergolu, tak i do domácího baru. Obsluha je jednoduchá, takže je třeba myslet pouze na to, jak výkonné chlazení potřebujete. Pokud děláte v létě pravidelně větší párty či oslavy, kde se protočí více litrů piva, sáhněte po modelu s vyšším výkonem, v opačném případě postačí základní modely. S tím souvisí i nákup soudku. Volte objem s ohledem na to, jakou akci chystáte, aby po naražení nebylo pivo v sudu moc dlouho.

Domácí pivní chlazení

Výčepní zařízení je tedy základem toho, abyste si doma mohli kdykoliv natočit pivo z vašeho oblíbeného pivovaru. A jestli si jej dáte sám, s rodinou či s přáteli… To je jen a jen na vás.

Péče o výčepní zařízení

Pokud si však chcete na pivu opravdu vždy pochutnat, tak je třeba se o vámi zakoupené pivní chlazení pečlivě starat. Správná a pravidelná údržba zvýší životnost chlazení a hlavně zajistí, že natočené pivo bude opravdu chutnat tak, jak má. Pro údržbu je k dispozici celá řada pomůcek, které se nazývají jako sanitační příslušenství. Do této kategorie patří mycí kartáče, sanitační kuličky, adaptéry atp. Pokud patříte mezi začínající výčepní, pak je třeba si vše dopředu nastudovat a naučit. Pak už to zvládnete hravě, praxe je základem úspěchu.

Zařízení od Lindru

Máme-li doporučit výrobce pivního chlazení, pak se asi nedozvíte nic překvapivého, když zmíníme firmu Lindr. Tuto značku zná asi každý pivař a její produkty jsou velmi oblíbené u profesionálních i amatérských uživatelů. A kde nakupovat? Nemusíte nutně vyhledávat kamenné prodejny. Tento sortiment se prodává i online v internetových obchodech. Příkladem je například Eldos-shop.cz, kde naleznete aktuální nabídku výčepního zařízení Lindr včetně příslušenství.

Comments are closed.