Pivní svět Rotating Header Image

Není Plzeň jako Plzeň

Možná byste čekali článek na téma pivo Plzeň, ale pravda je trochu někde jinde. Dnes bychom vám chtěli představit další lokalitu, kde si můžete vychutnat jedinečnou proceduru pivních lázní. Ano, pivní lázně jsou již i v Plzni. Jedná se o druhé největší pivní lázně na západě Čech.

Největšími jsou i nadále pivní lázně Chodová Planá, nicméně rozsah není důležitý. Hlavní je nabídka služeb a pro mnoho klientů i dostupnost. Proto si pivní lázně Plzeň zcela jistě zaslouží pozornost a doporučujeme je navštívit.

Pivní lázně Plzeň známé též jako Pilsen Beer Spa vznikly v druhé polovině roku 2012. Tuto oblíbenou proceduru si můžete vychutnat v prostředí minipivovaru Purkmistr resp. ve sklepních prostorách hotelu Pilsen Beer Spa & Wellness Hotel Purkmistr ****. Tento hotel byl vybudován na místě původního selského stavení. Prostory jsou příjemné a pouze umocní prožitek ze samotné pivní procedury.

V pivních lázních Plzeň jsou koupele realizovány v dřevěných kádích (vanách).  Pro zájemce jsou připraveny celkem čtyři vany a jedna dvojvana (hodí se např. jako dárek zamilovaným párům, ale ocení jej třeba i kamarádky, které si chtějí společně užít relaxační procedury).

Nabídka balíčků je rovněž velmi zajímavá, od samotné procedury, až po víkendové pobyty.

Je pro vás Plzeň daleko? Vyzkoušejte i jiné lokality. Např. pivní lázně Bahenec a mnohé další. Více informací naleznete na portálu Pivni-lazne.eu.

Comments are closed.