Pivní svět Rotating Header Image

Pohostinská zařízení v Praze

Praha je velmi velké město a tak není divu, že v ní najdeme obrovský počet různých aktivit. Přes zábavné parky, diskotéky až samozřejmě pro jednu z těch nejdůležitějších věcí pro běžný život, kterou jsou restaurace a kavárny.

Však koho čas od času neláká zajít s přáteli jen tak posedět do nějaké kavárny, dát si oblíbenou kávu a probrat vše co se v poslední dobu událo. Pravdou je, že stále méně obyvatel má na tyto věc díky nadměrnému množství práce čas a je to určitě chyba. Pojďme se proto podívat na to jak si stojí kavárny v naší metropoli.

Kavárny v Praze

V Praze dnes aktuálně najdeme tisíce kaváren, což je jak jistě uznáte velké číslo. Některé jsou méně kvalitní, některé více a pokud nechcete odcházet zklamaní, měli byste se mezi nimi naučit rozeznávat. Nejčastějším nedostatkem je kaváren je samozřejmě neznalá a neochotná obsluha, která dokáže otrávit den snad každému.

Velkým problémem je také samotná káva. Je to až neuvěřitelné a ve velkém množství kaváren v celé České republice se dočkáte velmi nekvalitní kávy, která má vlastně s tou pravou kávou i pramálo společného. A kavárny v Praze nejsou výjimkou.

Restaurace

To samé co jsem napsal nahoře, platí i o restauracích. Jsou zde velmi kvalitní, ovšem i restaurace které nestojí za nic. Největším problémem je samozřejmě opět obsluha, ale především chuť samotných jídel, která mnohdy nestojí za nic.

Na druhou strany už i v České republice, zejména poté v Praze najdete velmi povedené restaurace s nádherným interiérem, skvělou obsluhou a především velmi dobrým jídlem. Takových jsou aktuálně už doslova stovky a je jen na vás jaké si vyberete. Například takové restaurace Praha opravdu stojí za to.

Hodnocení restaurací a kaváren

Velmi zajímavý způsob, jak se dozvědět o nějaké restauraci, je využít služeb nějakého internetové serveru, který se na ně zaměřuje a hodnotí je. Tato metoda je velmi populární v zahraničí.

Comments are closed.