Pivní svět Rotating Header Image

Prožijte báječnou dovolenou v Jizerských horách

Jizerské hory, připomínající svým vzhledem severské lesy, jsou okouzlujícím koutem přírody, kde je stále co objevovat. Pokud kraj v okolí Jizerských hor ještě neznáte, nebo se sem rádi vracíte, příjemné ubytování Vám poskytne horská chata Školačka. Objekt turistické chaty byl kompletně zrekonstruován a zároveň zcela nově vybaven.

Všem zájemcům tak nabízí za výhodné ceny pohodlné a kvalitní ubytování Jizerské hory. Komfortní chata se nachází v poklidné části Smržovky, na území chráněné krajinné oblasti. Uprostřed nedotčené přírody můžete s rodinou nebo partou přátel strávit úžasnou letní či zimní dovolenou, a turisté jsou velmi vítáni také mimo hlavní sezonu.        

Ideální pobyt pro rodiny s dětmi

Pokud se na dovolenou na sever naší republiky vypravíte se svými dětmi, ubytování v Jizerských horách je pro Vás skvělým tipem. Chata Školačka poskytuje mladým rodinám s dětmi perfektní zázemí, avšak příjemně bydlet se zde bude i větším skupinám, které si chatu mohou rezervovat jako celek. Jednotlivé pokoje jsou pronajímány zpravidla na jeden týden – po předchozí domluvě sem ale můžete přijet třeba na prodloužený víkend. Chatu je možné využít také pro rozmanité společenské akce, firemní oslavy, podniková školení či romantický víkend ve dvou.

Co všechno je hostům k dispozici?

V objektu horské chaty se nachází 22 lůžek ve třech dvojlůžkových a čtyřech čtyřlůžkových pokojích (s možností dvou přistýlek navíc). Kuchyň pro vlastní vaření je kompletně a moderně vybavena a všichni hosté jistě rádi využijí i prostornou společenskou místnost s hernou a dětským koutkem. V celém objektu je turistům k dispozici wifi připojení (zdarma) a výhodou je také vlastní parkoviště.

V létě na túry, v zimě na lyže

Ubytování Albrechtice je výbornou volbou pro výletníky, kteří se s oblibou toulají krásnou přírodou, milují výšlapy do kopců a těší se výhledy z horských vrcholků. Během letní sezony lze posedět venku před chatou, večer si něco dobrého grilovat nebo zkusit pochoutky z udírny. Děti si mohou užít na velké trampolíně, a těm nejmenším je k dispozici také skluzavka a pískoviště. Každý turista, který sem zavítá v zimě, si v „Jizerkách“ báječně zalyžuje nebo je možné vyrazit na běžky.

Comments are closed.