Pivní svět Rotating Header Image

Relaxační pobyt v pivních lázních

Spojení lahodného a mezi Čechy oblíbeného nápoje – piva – spolu s relaxačními procedurami vytvořilo jedinečnou příležitost, kdy si v klidu vychutnáte relax v pivní lázni a spolu s tím ochutnáte pivo místního pivovaru (zde se vychází z toho, s jakým pivovarem dané pivní lázně spolupracují, případně v areálu kterého pivovaru jsou provozovány).

To, že je tato procedura oblíbená dokazuje neustálý růst počtu lokalit, kde si pivní lázně můžete vyzkoušet. Dle vyjádření od provozovatelů portálu Pivni-lazne.eu nejsou výjimkou i dotazy od majitelů různých wellness hotelů na to, jaké jsou podmínky pro vytvoření pivních lázních v jejich areálu atp.

Před několika lety byste museli vycestovat pouze do některých oblastí České republiky, abyste si mohli dopřát pivní koupel. Dnes je velkou výhodou to, že ať už pocházíte z jakéhokoliv kraje, vždy je ve vaší oblasti někdo z provozovatelů pivních lázní. Ano novější lokality ještě nemají takovou pověst jako ty prvně otevřené – Chodová Planá, Bahenec, Rožnov… ale i tak stojí za to navštívit, alespoň pro ty, kteří nechtějí za pivní lázní cestovat desítky či stovky kilometrů.

Mezi ty naposledy otevřené (alespoň dle údajů portálu Pivni-lazne.eu) patří pivní lázně Černá Hora, pivní lázně Pardubice či pivní lázně Dolní Bousov.

Víte o nové lokalitě? Kontaktujte správce portálu Pivni-lazne.eu a jistě zde tyto nové údaje co nejdříve zveřejní.

Comments are closed.