Pivní svět Rotating Header Image

Rožnovské pivní lázně

Proč zrovna pivní lázně Rožnov? Důvod je jednoduchý. Rádi se na tomto portálu věnujeme oblastem, které jsou žádané a právě Rožnovské pivní lázně jsou v současné době jedny z nejvyhledávanějších pivních lázní, které naleznete v rámci České republiky.

Jejich boom je vskutku úctyhodný. Rožnovské pivní lázně byly otevřeny na podzim roku 2010 a od té doby jejich sláva jen a jen zkvétá.

V čem se pivní lázně Rožnov liší od jiných lokalit, kde se tato procedura rovněž provozuje? Jak je např. uvedeno na portálu Pivni-lazne.eu, tak jedním takovým rozdílem je rozdílný přístup k samotné proceduře. Majitelé Rožnovských pivních lázní si totiž kladou za cíl skloubit prvky alternativního léčitelství (zejména prastaré techniky starých Egypťanů) s běžnými či méně běžnými lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy.

Asi největším lákadlem oproti jiným pivním lázním je i to, že v Rožnově pod Radhoštěm si můžete nechat vytvořit fotografii své vlastní aury. Ano, je tomu skutečně tak. V Rožnově mají pro tyto účely k dispozici speciální přístroj, který dokáže zaznamenat, jak se Vaše aura mění při mluvení, cítění…

Pro další informace doporučujeme navštívit portál Pivni-lazne.eu, kde se dozvíte i základní nabídku balíčků, které v Rožnově máte možnost okusit.

A jaké další lokality jsou na pomyslném TOP žebříčku oblíbenosti pivních lázní v České republice? Jsou to Pivní lázně Chodová Planá, Pivní lázně Praha, Pivní lázně Štramberk, Zámecké pivní koupele Ostrava, Pivní lázně Bahenec…

Comments are closed.