Pivní svět Rotating Header Image

V srpnu, jedno si lupnu

Právě dnes začíná druhá polovina prázdnin. Doufáme, že jste si červenec užili v plné míře a podobně budete pokračovat i v srpnu. Vždyť právě letní horké dny je třeba využít k tomu, abyste se pobavili s přáteli a není nutné k tomu vyrážet do restauračních zařízení. Máte-li tu možnost, pak je nejlepší se sejít u někoho, kdo má zahradní posezení a ideálně i vlastní výčepní zařízení. Kdo by si v létě nedal nějaké to kvalitně vychlazené točené pivečko… Tomu nejde odolat.

Na pivo s rozumem

Samozřejmě, že je třeba být opatrný a nic nepřehánět. Takže jistě znáte onu kampaň „Na pivo s rozumem„, s kterou naprosto souhlasíme. Všeho s mírou, užijte si skvělou grilovací párty, ochutnejte něco pikantního, dopřejte si rozumné množství zlatavého moku či jiného nápoje (nemusí být nutně alkoholický), zkrátka vše dělejte tak, abyste druhý den na akci vzpomínali v dobrém,  nikoliv s bolestmi hlavy či žaludku…

Pivní chlazení Lindr

Výše jsme zmínili zahradní párty a točené pivo. Čím dál více lidí si zařizuje vlastní „pivní bar“, ono na tom není nic složitého a pokud víte, že během roku budete hostit různé párty, kde si příchozí rádi dají nějaké to točené, pak není nic jednoduššího než se podívat na nabídku obchodů s výčepní technikou a pořídit si vlastní pivní chlazení s výkonem, který vám bude vyhovovat. Zároveň si pořiďte vše potřebné k tomu, abyste si mohli natočit pivo z vašeho oblíbeného pivovaru. U jednotlivých pivních chlazení udává prodejce seznam kompatibilních pivovarů, případně si můžete dokoupit jiný naražeč v závislosti na tom, jaká piva nejčastěji točíte či budete točit.

Nezapomeňte relaxovat

Pití piva není tím jediným, co s tímto mokem můžete prožít. Slyšeli jste již o pivních lázních? Věříme, že ano, protože jejich boom přišel před několika lety a nyní jsou dostupné prakticky v každé části naší republiky. Takže pokud zrovna neplánujete zahradní párty, tak si můžete udělat výlet do některých pivních lázní a tam si odpočinout v pivní koupeli, následné relaxaci atp. v závislosti na nabídce daného provozovatele.

Comments are closed.