Pivní svět Rotating Header Image

Akce na Vestfrost M85 pomalu končí

Již jen čtyři dny zbývají do konce měsíce června. Do 30.6.2016 zároveň platí i akční nabídka na chladící skříň Vestfrost M 85. Máte tedy jednu z posledních šancí, jak si pořídit tuto skvělou gastro vinotéku za velmi výhodných cenových podmínek. Kde? Nakoupit za cenu 9.990,- Kč s DPH můžete například v eshopu Eldos-shop.cz. Zboží je skladem a jako bonus máte i dopravu zdarma. Šance, kterou je třeba využít!

Spolehlivé a elegantní gastro zařízení

Firma Vestfrost je světově uznávaným výrobcem gastro zařízení. Na její produkty se můžete vždy spolehnout. Zároveň je kladem důraz i na designové provedení, což zvláště v gastro odvětví je rovněž důležité. Ano, na prvním místě vždy bude funkcionalita a spolehlivost, ale pokud si kupujete vybavení do vaší restaurace či prodejny, určitě chcete, aby model i skvěle vypadal a nijak nenarušoval vaše prostory. A zároveň, aby elegantní formou nabídnul zákazníkům, co chtějí. Ať už to jsou chladící skříně, gastro chladící vinotéky či jakékoliv jiné zařízení pro gastro provozovny.

Vestfrost M 85

Hlavní přednosti chladící skříně

Model Vestfrost M 85, který je zařazen do aktuálně probíhající červnové akce (NORDline leták) se pyšní mimo jiné digitálním termostatem, ventilovaným chlazením či funkcí automatického odtávání. Vnitřní výbava zahrnuje zejména tři výškově nastavitelné rošty.

Jistě vás bude zajímat kapacita chladící skříně. Pak tedy vězte, že do této skříně můžete umístit až 115 kusů 0,33l plechovek, nebo 45 kusů 0,5 l lahví. Tomu odpovídá čistý objem 106 litrů při provozní teplotě v rozsahu +2 až +10°C.

Technické parametry

Na závěr uvádíme i další potřebné údaje, které vám pomohou se rozhodnout, zda je model Vestfrost M 85 tím pravým řešením pro vaši provozovnu.

  • Příkon: 96 W
  • Čistý objem: 106 l
  • Mrazící kapacita: 20kg / 24 hod.
  • Hlučnost: 39 dB
  • Vnější rozměry: 84 x 49,3 x 58×8 cm (v x š x h)

Comments are closed.