Pivní svět Rotating Header Image

Eldos je na vaší straně

Provozujete cukrárnu, obchod s potravinami, restauraci či jiné gastro zařízení? Nebo jste domácnost, která hledá kvalitního prodejce domácích spotřebičů, který je připraven poskytnout i další doplňkové služby jako například servis a poradenství? Firma ELDOS Ostroměř je připravena splnit vaše přání a očekávání. Nebýt vás našich zákazníků, tak tu nejsme a to je pádný důvod k tomu, abych vždy dělali vše potřebné k vaší spokojenosti. Děkujeme za vaši důvěru.

Servis a prodej

Nejsme pouhým internetovým obchodem. Máme vlastní kamennou prodejnu, ve které si můžete osobně prohlédnout a zakoupit vybrané zboží z naší nabídky. Stejně tak uvítáme vaši návštěvu, pokud se budete chtít poradit s výběrem konkrétního zboží z naší nabídky. Nezáleží na tom, zda hledáte chladící skříň, výčepní zařízení, odvlhčovač vzduchu či mobilní klimatizaci. Společně nalezneme řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. Nejsme tu od toho, abychom prodali něco, co vám nebude dobře sloužit. Náš úkol a cíl je nabídnout takové zboží, které padne na míru do vašeho obchodu či domácnosti.

Prodejem to u nás nekončí, pokud je potřeba zajistíme pro vás i následný servis. Pro více informací navštivte naše stránky www.eldos-shop.cz.

Eldos je na vaší straně

Bonusy pro stálé zákazníky

Pro firmu Eldos je důležité, abyste vy zákazníci byli spokojení. I z tohoto důvodu nabízíme bonusové programy pro stálé zákazníky, kteří u nás nakupují. K tomu slouží mimo jiné i VIP sekce, ve které máte možnost nakupovat za výhodnější ceny. Zároveň jste zapojeni do věrnostního programu, ve kterém se sčítají hodnoty vašich objednávek a tím získáváte další slevy a výhody na nákup v eshopu Eldos-shop.cz.

 

Comments are closed.