Pivní svět Rotating Header Image

Elegantní vinotéka za skvělou cenu

Sledujeme pro vás zajímavé akce a slevy v oblasti gastro vybavení. Ze srpnového letáku jsme pro dnešní den vybrali stylový moderní model chladící vinotéky značky Vestfrost. Elegantní řešení do vinoték, restaurací, hotelů… Model WFG 185 v černém provedení vás jistě nezklame. Nyní za výhodnou cenu, která je platná do 31.8.2016, případně do vyprodání zásob.

Proč zvolit model Vestfrost WFG 185?

Otázka, na kterou se pokusíme stručně odpovědět. Hledáte-li spolehlivé řešení chlazení vína, které zároveň bude vypadat reprezentativně, navíc s dostatečným objemem, aby bylo možné uskladňovat větší množství láhví, pak je právě tato vinotéka WFG 185 právem zařazena do užšího výběru. Jak sami vidíte na ilustrační fotografii, vinotéka vypadá vskutku elegantně, takže zapadne do jakéhokoliv interiéru. Co zapadne, stane se jeho ozdobou a praktickým doplňkem.

Vestfrost WFG 185

Vinotéka Vestfrost WFG 185 je k dispozici ve variantě s celoprosklenými dveřmi, aby bylo krásně vidět, jaká vína nabízíte. Vše doplňuje použité kouřové sklo u dveří. A aby vína měla to nejlepší prostředí, tak nechybí důležité provozní vlastnosti typu ventilované chlazení, automatické odtávání či digitální termostat.

Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení rozdílné teploty pro horní a dolní část této gastro chladící vinotéky. Provozní teplota udávaná výrobcem se pohybuje v rozmezí od +5 do +22 stupňů Celsia.

Snadnou manipulaci s vinotékou zajistí zadní kolečka, takže nemusíte ihned volat stěhováky, když byste chtěli vinotéku posunout na jiné místo.

Vlastnosti vinotéky

Model Vestfrost WFG 185 byl zařazený do akční nabídky měsíce srpna, což představuje slevu téměř sedm tisíc ze standardní prodejní ceny. Za tuto cenu je vinotéka dostupná například v eshopu Eldos-shop.cz, který je specialistou na gastro vybavení. Z vlastností vás jistě bude zajímat celkový objem. Pak si tedy zapamatujte, že v případě, že si zakoupíte právě tento model vinotéky, tak v ní budete moci uchovávat až 191 lahví o objemu 0,75 litrů. Z dalších údajů to jsou například:

  • Výška 185 cm
  • Šířka 60 cm
  • Hloubka 59.5 cm
  • Čistý objem 365 l
  • Příkon 170 W
  • Počet polic 6
  • Čístící uhlíkový filtr atd.

Comments are closed.