Pivní svět Rotating Header Image

Letní akční nabídka

Internetový obchod Eldos-shop.cz pro vás ve spolupráci s firmou Nosreti připravil speciální letní akci. Až do 31.7.2017 můžete objednávat gastro zařízení a domácí spotřebiče (chladničky, mrazničky) za skvělé akční ceny. Nabídka zahrnuje celou řadu produktů, z kterých si vybere každý z vás.

Gastro provozovny

Provozujete prodejnu, restauraci, kavárnu, bar, cukrárnu či jiný typ gastro provozovny? Chcete nabídnout svým návštěvníkům kvalitní prezentaci svých potravin, nápojů? Chcete zajistit správné skladování potravin v kuchyni? To vše za výhodné ceny? Pak se podívejte na aktuální akční nabídku, ve které naleznete přesně to, co hledáte. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vám poskytly to nejlepší. Nejen, že si pořídíte vybavení za výhodné ceny, ale získáte vybavení, které je kvalitní, spolehlivé a snadno se obsluhuje.

Domácí chladničky a mrazničky

Jak jsme již naznačili v úvodu, akční nabídka není určena pouze pro gastro provozovny. Letní akce se týká i domácích spotřebičů značky NORDline a Vestfrost. Velký důraz je kladen například na kombinované chladničky, takže v akci naleznete hned několik modelů s různými parametry a funkčností.

Akční nabídka domácích spotřebičů

Dopřejte si do své domácnosti moderní spotřebič, který se pyšní nejnovějšími technologiemi a funkcemi a zároveň je energeticky úsporný a spolehlivý. Spotřebič, který nyní můžete zakoupit za akční cenu. Ale pozor, akce končí v polovině prázdnin, tedy do 31.7.2017.

Eldos-shop.cz

Internetový obchod Eldos-shop.cz není rozhodně žádným garážovým eshopem. K dispozici má vlastní prodejnu a pro své zákazníky nabízí mimo jiné i autorizovaný servis a poradenství na vybrané značky. Kromě gastro zařízení a domácích spotřebičů zde můžete zakoupit i pivní chlazení Lindr, klimatizace, odvlhčovače vzduchu nebo čističky vzduchu.

Sledujte nabídku eshopu a nenechte si uniknout žádnou ze slevových akcí. Nakupujte výhodně u odborníků, kteří vám poradí s výběrem tak, abyste získali produkt, který vám splní vaše očekávání, nikoliv produkt, který znamená výhodnější prodej pro provozovatele. O tom to rozhodně není.

Comments are closed.