Pivní svět Rotating Header Image

Jste připraveni na letní párty?

Máme před sebou poslední měsíc, než nám začnou letní prázdniny. Tedy prázdniny. Spíše období dovolených, ale hlavně čas, který velká část z nás ráda tráví na zahradě, terase, u bazénu… A většinou s těmi, které máme nejraději. Ano, léto se blíží a tím i období oslav, grilovaček a různých zahradních párty, na kterých kromě kvalitního jídla, nesmí chybět ani dobré pití.

Pivo na první místě

Jsme v Čechách, takže je více než jasné, co na podobných akcích dominuje v oblasti alkoholických nápojů. Ano, je to pivo. Dobře vychlazené pivečko v létě zkrátka „bodne“ nejlépe, ať už jste pivař, nebo ne. Pokud se vše pije s mírou, tak s v horkých letních dnech dá pivo i ten, který jej během roku až tak nemusí.

Domácí bary

Už dávno jsou pryč doby, kdy si točené museli lidé dopřát v restauracích, hospodách či stáncích. Dnes je trend jiný, takže převládají buď různé sportovní klubovny (posezení na fotbale, tenise atp.), případně domácí bary, posezení pod pergolou, terasy… a i na těchto místech můžete vychutnávat dobře vychlazené pivo. Domácí výčepní zařízení jsou dostupným artiklem a to nejen v kamenných obchodech, ale i na internetu. Můžete si tak v pohodlí domova vybrat model, který vám bude nejvíce vyhovovat a nechat si jej zaslat na vaši adresu.

Domácí výčepní zařízení

Správná péče o pivní chlazení

Pokud tedy ještě nemáte vlastní pivní chlazení, je nejvyšší čas to napravit. Pro ty ostatní jen připomínáme, aby se vydali zkontrolovat stav a funkčnost svého výčepního zařízení, zda je připraveno na novou sezonu. Přecijen přes zimu to s podobnými akcemi není až tak horké a někteří dávají chlazení na zimu tak říkajíc k ledu.

Předpokládáme, že se o své chlazení dobře staráte, aby bylo čisté a v pořádku. Jedině tak si můžete neustále vychutnávat kvalitní a dobře vychlazené pivo. I sebelepší pivo se totiž zkazí, pokud by bylo čepováno ze zařízení, o které se nestaráte. A to rozhodně není něco, po čem toužíte vy sami, ani vaši přátelé, kteří se k vám chystají na oslavu či party.

Comments are closed.