Pivní svět

Jste připraveni na letní párty?

Máme před sebou poslední měsíc, než nám začnou letní prázdniny. Tedy prázdniny. Spíše období dovolených, ale hlavně čas, který velká část z nás ráda tráví na zahradě, terase, u bazénu… A většinou s těmi, které máme nejraději. Ano, léto se blíží a tím i období oslav, grilovaček a různých zahradních párty, na kterých kromě kvalitního jídla, nesmí chybět ani dobré pití.

Pivo na první místě

Jsme v Čechách, takže je více než jasné, co na podobných akcích dominuje v oblasti alkoholických nápojů. Ano, je to pivo. Dobře vychlazené pivečko v létě zkrátka „bodne“ nejlépe, ať už jste pivař, nebo ne. Pokud se vše pije s mírou, tak s v horkých letních dnech dá pivo i ten, který jej během roku až tak nemusí.

Domácí bary

Už dávno jsou pryč doby, kdy si točené museli lidé dopřát v restauracích, hospodách či stáncích. Dnes je trend jiný, takže převládají buď různé sportovní klubovny (posezení na fotbale, tenise atp.), případně domácí bary, posezení pod pergolou, terasy… a i na těchto místech můžete vychutnávat dobře vychlazené pivo. Domácí výčepní zařízení jsou dostupným artiklem a to nejen v kamenných obchodech, ale i na internetu. Můžete si tak v pohodlí domova vybrat model, který vám bude nejvíce vyhovovat a nechat si jej zaslat na vaši adresu.

Domácí výčepní zařízení

Správná péče o pivní chlazení

Pokud tedy ještě nemáte vlastní pivní chlazení, je nejvyšší čas to napravit. Pro ty ostatní jen připomínáme, aby se vydali zkontrolovat stav a funkčnost svého výčepního zařízení, zda je připraveno na novou sezonu. Přecijen přes zimu to s podobnými akcemi není až tak horké a někteří dávají chlazení na zimu tak říkajíc k ledu.

Předpokládáme, že se o své chlazení dobře staráte, aby bylo čisté a v pořádku. Jedině tak si můžete neustále vychutnávat kvalitní a dobře vychlazené pivo. I sebelepší pivo se totiž zkazí, pokud by bylo čepováno ze zařízení, o které se nestaráte. A to rozhodně není něco, po čem toužíte vy sami, ani vaši přátelé, kteří se k vám chystají na oslavu či party.

Komentáře jsou uzavřeny.