Pivní svět Rotating Header Image

Eldos-shop.cz aktivoval GoPay

Dobrá zpráva přichází pro zákazníky internetového obchodu Eldos-shop.cz, který se zaměřuje na gastro chladící techniku, výčepní zařízení, klimatizace, odvlhčovače vzduchu atp. Na přání zákazníků došlo v minulých dnech k aktivaci nové platební brány GoPay, díky které máte možnost platit vaše objednávky skrze platební kartu. Jak jsme byli informováni od provozovatele eshopu, tento krok jde opět směrem k zákazníkům, aby jim byly nabízeny takové služby, které poptávají a očekávají.

Platební brána GoPay

O co vlastně běží? Platební brána GoPay je velmi vydařeným rozšířením pro eshopy, které chtějí svým zákazníkům nabídnout něco navíc. Skrze platební bránu je možné hradit vaše objednávky více než padesáti různými způsoby včetně bitcoinu či jiných moderních platebních technologií. Velmi snadné jsou i platby ze zahraničí, jelikož GoPay přijímá platby v různých měnách. Výhodou je rovněž i pro zákazníky, kteří v daném eshopu nakupují pravidelně. Díky svému nastavení si totiž pamatuje informace, takže opakované platby jsou rychlou a snadnou záležitostí dalo by se říci na jedno kliknutí.

Platba kartou

V současné době nabízí eshop Eldos-shop.cz možnost platby platební kartou (MasterCard, VISA…) přes již zmíněné rozhraní GoPay. Není vyloučeno, že se do budoucna aktivují další možnosti plateb. Vše je závislé na požadavcích zákazníků. Zpětné vazby od nich si provozovatelé eshopu velmi cení a rozhodně případné náměty nehází za hlavu, naopak, pečlivě je projednají, zda je to ku prospěchu více zákazníků a návštěvníků eshopu a v kladném případě udělají maximum pro jejich zapracování.

Co říci na závěr. Nebojte se online nakupování a pokud si dáte pozor a budete objednávat na ověřených a kvalitních eshopech, pak není lepší možnosti. Kompletní nabídka na jenom místě, doprava až domů, ve většině případů je nabízena zdarma. K tomu nesmíme zapomenout autorizovaný servis a odborné poradenství. To vše nabízí eshop Eldos-shop.cz, takže potřebujete-li nové gastro vybavení, výčepní zařízení, domácí spotřebič, klimatizaci… neváhejte a nebojte se využít služeb právě tohoto eshopu. Nezklamou vás.

Comments are closed.