Pivní svět Rotating Header Image

Chladící mini box za květnovou akční cenu

Komfortní řešení pro MAXI chlazení nápojů včetně pivních sudů. Gastro chladící mini box od firmy NORDline s označením MB100WHITN je nyní dostupný za májovou akční cenu. Ptáte se kde? Pak navštivte internetový obchod Eldos-shop.cz, ve kterém aktuálně probíhá akce nejen na toto zařízení, ale i další s platností do 31.5.2017 případně do vyprodání zásob.

Velký chladící prostor

Uspořádání tohoto modelu stavebnicového chladícího minoboxu je takové, že dokáže pojmout i několik pivních sudů, kterým tak dopřejete komfortní podmínky pro skladování, než vyrazí na cestu k pivnímu chlazení a následně do půllitrů v restauracích, hospodách či jiných gastro provozovnách.

Chladící minibox MB100WHITN Nordline - akce měsíce května

Spolehlivé gastro zařízení

Co jistě oceníte je to, že se nemusíte bát složité montáže. Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Rychlá montáž ale není jediným důvodem, proč si vybrat právě tento chladící minibox. Na modely značky NORDline se můžete spolehnout. Vždy je dbáno na precizní provedení, takže se nemusíte bát, že toto gastro zařízení vydrží pouze po dobu zákonem stanové záruční lhůty.

Samozřejmě vám nenutíme zajíce v pytli. Takže než se rozhodnete, zda pro vás bude tento chladící mini box tím pravým do vašeho gastro provozu, určitě si projděte i jeho specifikaci. Přikládáme ji níže a jen upozorňujeme, že do konce měsíce května je model nabízen za zvýhodněných cenových podmínek včetně dopravy zdarma po celé ČR.

  • Výkonné ventilované chlazení s vestavěným chladícím agregátem
  • Automatické odpařování kondenzátu
  • Digitální termostat pro přesné nastavení teploty v chladícím prostoru
  • Zámkový systém spojování,
  • Polyuretanová izolace (šíře izolace 60 mm)
  • 3 ks nerezových polic 88 x 40 cm
  • Čistý objem 1400 l

Další informace vám rádi sdělí v již zmíněném eshopu Eldos-shop.cz.

 

Comments are closed.