Pivní svět Rotating Header Image

Hokejové MS u piva?

Tento týden startuje hokejové mistrovství světa, které se v letošním roce koná ve Francii a v Německu. Samozřejmě i hokej je spojený s dobrým pivem. To se ví po celém světě a hlavně v naší republice to platí dvojnásob. Pánové často sledují utkání naší reprezentace v restauračním zařízení, kam chodí na své oblíbené „dvě“ pivka. Ale to není jediná možnost, jak tyto dvě záležitosti propojit. Máte doma pivní chlazení?

Venkovní posezení? Snad vyjde počasí!

Jestli ano, pak je nejvyšší čas jej zkontrolovat po dlouhé zimní pauze, abyste měli jistotu, že bude vše v pořádku a připraveno na první letošní domácí točené pivo. Poslední dva dny přinesly konečně trošku zlepšení v počasí, tak snad tento trend bude pokračovat a nejen hokejová utkání bude možné sledovat v zahradním posezení.

A jestliže žádné výčepní zařízení zatím nemáte, tak si jej honem rychle objednejte. Nabídka je pestrá a chlazení od Lindru, které je nejznámější, je dostupné i přes internetové obchody. Například v eshopu Eldos-shop.cz je celá řada modelů, včetně těch základních, které jsou určeny právě pro domácí akce, navíc s dopravou zdarma. To zní lákavě, co říkáte?

Všeho s mírou

Dáváte-li přednost kolektivnímu sledování mimo domov, tak si jistě zajděte do své oblíbené hospůdky, kde se často konají i doprovodné akce a tipovačky. Držme našem týmu palce a pamatujte, všeho s mírou, jak co se týče fandění, tak i konzumace točeného piva, aby vám partnerka chlazení hned po první akci nezabavila 😉

Pivní chlazení od Lindru

Hokejové MS začíná v pátek 5.5.2017

Letošní mistrovství světa bude zahájeno již tento pátek 5.5.2017. V první den šampionátu se představí i naše mužstvo, které se utká s Kanadou. Doufejme, že se vydaří i počasí, aby bylo možné tyto akce sledovat nejen v hospodách, ale i s přáteli venku pod pergolou, na terase či kdekoliv jinde, kde si budete moci zafandit a zároveň dopřát i točené pivo z vlastního výčepního zařízení. Zima byla tak dlouhá, že už se na to jistě každý moc těší!

Comments are closed.