Pivní svět Rotating Header Image

Poslední dny do konce dubnové akce

Máme pro vás dvě dobré zprávy. Dle posledních předpovědí by se mělo od začátku května konečně oteplit, takže se snad dočkáme jara! A tou druhou pozitivní informací je, že máte ještě týden do konce dubnové akční nabídky, kterou pro vás připravil eshopu Eldos-shop.cz. V té naleznete například výhodné ceny u gastro vybavení či velkých domácích spotřebičů od ověřených výrobců.

Opět pro vás máme zajímavý tip. Ten se tentokrát zaměřil na pultovou vitrínu od firmy NORDline, která vás zaujme už na první pohled svým precizním a elegantním zpracováním. Jedná se o špičkové gastro zařízení, na které se budete moci vždy spolehnout.

Samoobslužná pultová chladící vitrína

Řeč bude o modelu NORDline RTW 67 L v nerezovém provedení. Toto zařízení se nabízí k využití v mnoho provozech, zejména pak v hotelech, penzionech či restauracích, kde je ideálním řešením například pro servírování švédských stolů.

Pultová vitrína NORDline RTW 67 L

Pokud se pro tuto pultovou vitrínu rozhodnete nyní – tedy do konce dubna (30.4.2017), máte možnost ušetřit téměř čtyři tisíce korun, což je velmi zajímavá a lákavá nabídka. V eshopu Eldos-shop.cz navíc nebudete platit žádnou dopravu, vše vám bude bezplatně doručeno až k vám domů (v rámci ČR). Nakupujte výhodně a u spolehlivých prodejců. Firma Eldos je autorizovaným prodejcem a zároveň servisem značky NORDline.

Pro více informací doporučujeme navštívit eshop www.eldos-shop.cz, kde vám rádi a ochotně sdělí vše potřebné, případně společně vyberete takové řešení, které bude pro vás nejvýhodnější a pomůže vám zlepšit podmínky a zefektivnit provoz vašeho hotelu, restaurace či jiného gastro zařízení.

Comments are closed.