Pivní svět Rotating Header Image

párty

Osvěžte se v horkém týdnu jedním točeným

Tento týden nás kromě přelomu července a srpna čeká zejména opravdu horké letní počasí. Každý, kdo má rád sluníčko to jistě uvítá, zejména v případech, kdy má k dispozici třeba zahradní posezení, terasu, pergolu… zkrátka nějaké místo, kde se dá posedět s přátely a dát si něco dobrého na zub a k tomu i nějaké to pivo, víno, nealko, prostě cokoliv, co máte rádi. V našich končinách často vítězí právě pivo a jak jinak než točené, že? 🙂 (Pokračování textu…)

Jste připraveni na letní párty?

Máme před sebou poslední měsíc, než nám začnou letní prázdniny. Tedy prázdniny. Spíše období dovolených, ale hlavně čas, který velká část z nás ráda tráví na zahradě, terase, u bazénu… A většinou s těmi, které máme nejraději. Ano, léto se blíží a tím i období oslav, grilovaček a různých zahradních párty, na kterých kromě kvalitního jídla, nesmí chybět ani dobré pití. (Pokračování textu…)

Je léto, kámo, ještě…

Ano, léto ještě neskončilo a ikdyž se nyní trochu ochladilo, věříme, že letní teploty ještě přijdou a bude možné uspořádat nějakou další letní zahradní párty, na které nesmí chybět nějaké kvalitní vychlazené pivo z vašeho oblíbeného pivovaru. A když ne doma, tak můžete vyrazit do hospůdky či zahradní restaurace a pivo si vychutnat tam. Nicméně v létě padá často volba na první možnost, protože jsme národ, který miluje dobré jídlo i pití a v letních měsících se z většiny z nás stávají kuchaři světové třídy, kteří vymýšlí recepty, co a jak ugrilovat 🙂 (Pokračování textu…)