Pivní svět Rotating Header Image

Je léto, kámo, ještě…

Ano, léto ještě neskončilo a ikdyž se nyní trochu ochladilo, věříme, že letní teploty ještě přijdou a bude možné uspořádat nějakou další letní zahradní párty, na které nesmí chybět nějaké kvalitní vychlazené pivo z vašeho oblíbeného pivovaru. A když ne doma, tak můžete vyrazit do hospůdky či zahradní restaurace a pivo si vychutnat tam. Nicméně v létě padá často volba na první možnost, protože jsme národ, který miluje dobré jídlo i pití a v letních měsících se z většiny z nás stávají kuchaři světové třídy, kteří vymýšlí recepty, co a jak ugrilovat 🙂

Chlazení od Lindru?

Ať už jste na tom jakkoliv, pokud chcete sobě a svým přátelům nabídnout dobře vychlazené pivo, musíte k tomu mít odpovídající vybavení, jehož základem je samozřejmě pivní chlazení. V tomto případě asi nebudete překvapeni, když jako příklad uvedeme výčepní zařízení značky Lindr, protože to je asi nejznámnější značka mezi domácími uživateli. Tím, ale nechceme nikomu nutit tuto značku, má-li v oblibě jiného dodavatele pivního chlazení, s kterým je spokojený, tak pak není o čem diskutovat.

Set pivního chlazení

O své výčepní zařízení PEČUJTE!

Pivní chlazení samo o sobě nezaručí kvalitně natočené pivo. K tomu je třeba mít kompletní vybavení a o výčepní zařízení se pravidelně starat resp. pečovat o něj, aby bylo vždy čisté. Jakékoliv nedostatky v tomto směru mají negativní vliv na natočené pivo a tím pádem jste pak sami proti sobě, že si na vlastní zahrádce nenačepujete takové pivo, které byste chtěli. Takže pokud se vám nechce o chlazení starat, pak je to asi vážný důvod, kvůli kterému byste si jej ani neměli domů pořizovat. V opačném případě si spolu s chlazením či později doobjednejte i odpovídající příslušenství pro pivní chlazení, které zahrnuje i pomůcky potřebné k správné péči o pivní zařízení.

Domácí chlazení

Nabídka výčepního zařízení samozřejmě myslí i na domácí využití, takže kromě profi chlazení, která jsou určena pro restaurace, hospody atp., naleznete v nabídce obchodů i pivní chlazení pro domácí využití. Liší se zejména svým výkonem, kdy se logicky vychází z předpokladu, že v domácím prostředí nebudete potřebovat větší výkon resp. neprotočíte tolik piv ve stejném čase, jako třeba v hospodě.

Asi nejoblíbenějším domácím pivním chlazením je produktová řada Lindr Pygmy 20. Buď si můžete pořídit pouze samotné chlazení, nebo celý set v závislosti na tom, co vše pro svoje potřeby požadujete, zda nakupujete poprvé, nebo chcete nahradit staré pivní chlazení novým atp.

Držíme palce, aby vám pivní chlazení fungovalo dobře, vycházelo počasí a vy jste si užili krásné chvíle se svými přáteli či s rodinou. A pijte s mírou 😉

Comments are closed.