Pivní svět Rotating Header Image

Vybavení pro cukrárny

Cukrárna – lákadlo, které každý den odchytává velké množství z nás. Málokdo asi ještě nebyl v cukrárně a nedal si tam nějakou tu dobrůtku. My se ale podíváme na cukrárnu spíše z pohledu majitele – provozovatele. Pro něj je samozřejmě důležité, abyste byli spokojení. Takže kromě příjemného prostředí a personálu, je důležitá i nabídka, kterou pro vás připravil a zároveň, aby takto připravené pochutiny byly „skladovány“ v těch nejlepších podmínkách…

Chladící vitríny pro cukrárny, restaurace i hotely

Skladem nemyslíme nějaké prostory v zákoutí cukrárny, ale aktuální nabídku, kterou vidíte při vstupu do cukrárny, kdy si sami můžete prohlédnout, co dobrého je pro vás připraveno a následně si to i zakoupit. V tomto případě tedy hovoříme o cukrářských chladících vitrínách. Jedná se o vitríny z kategorie gastro vybavení, které zajistí optimální teplotu pro dortíky, zákusky, lahůdky atd. a současně s tím zapůsobí na návštěvníky i svými prezentačními vlastnostmi. U vitrín je tedy důležitá i výstavní plocha, na které vám majitelé cukrárny vystaví vše, co si můžete objednat. A neplatí to jen pro cukrárny, podobná zařízení se hodí i do restaurací či hotelů, které rovněž nabízí dezerty a jiné dobrůtky, které je třeba uchovávat před spotřebou v odpovídajících podmínkách.

 

Cukrářské chladící vitríny

Vitríny JUKA

Nabídka chladících vitrín pro cukrárny je poměrně pestrá. Takže si vše můžete vybírat tak, aby to zapadlo co celkové koncepce vaší cukrárny a to jak svými rozměry, tak i designovým provedením a v neposlední řadě i vlastnostmi. Vybírat můžete pultové, regálové či klasické modely prosklených chladících vitrín. Pro vylepšení prezentace vašich lahůdek se hodí i vnitřní osvětlení, které elegantně nasvítí dortíky, zákusky a jiné sladké dezerty, pro které si návštěvníci tak rádi chodí…

Pokud bychom měli jmenovat některou značku, která nabízí modely specializované pro cukrárny, byla by to zřejmě JUKA, jejíž produkty můžete objednávat například v internetovém obchodě Eldos-shop.cz.

Tak to byl malý vstup do světa vybavení pro cukrárny. Ty, ale i restaurace, hotely a jiná gastro zařízení potřebují pro své správné fungování i další vybavení, o kterém vás na našem portálu průběžně informujeme.

Comments are closed.