Pivní svět Rotating Header Image

Včasné rezervace do pivních lázní

Pivní lázně jsou oblíbenou procedurou. Jakožto provozovatelé informačního portálu www.pivni-lazne.eu víme, o čem mluvíme. Stejně tak se neustále setkáváme s tím, že mnoho zájemců řeší své  poptávky na poslední chvíli, což je v určitých obdobích takřka nemožné uspokojit. Pokud chcete mít co největší šanci uspět s termínem, který je pro vás podstatný, pak je dobré si objednat lázně minimálně s měsíčním odstupem.

Možná se to nezdá, ale je to tak. V letních měsících jsou často jednotlivé lokality zaplněny z důvodu dovolených, akcí, slavností atp. a i samotná pivní lázeň bez ubytování může být problém, když se dotazujete na volný termín třeba jen týden dopředu. A to jsme se již několikrát setkali s poptávkami typu, zda je v některé lokalitě volno na druhý den. To už jsou opravdu extrémy, kdy jen zázrakem je volno.

Vyberte si lokalitu a několik termínů

Jaká je tedy naše rada? V první řadě si vyberte lokalitu, kde byste chtěli pivní lázeň vyzkoušet. V dnešní době je nabídka velmi pestrá a pokrývá celou oblasti naší republiky, takže nemusíte nutně cestovat stovky kilometrů. Druhou a neméně podstatnou záležitostí je termín. Asi každý by chtěl, aby mu vyšel ten hlavní, zejména pokud se jedná o výročí svatby, narozeniny atp., ale i tak mějte připravené termíny náhradní. Určitě je dobré vědět, zda chcete prožít pouze proceduru samotnou, nebo s doplňkovými službami (masáže, romantická večeře), nebo třeba i vícedenní pobyt – zde je nutno vybírat lokality, které nabízí i ubytování.

Pivní lázně

Pak už je jen třeba poptat volné termíny a jak jsme již uvedli na počátku, je dobré se dotazovat s minimálně měsíčním předstihem.

Přejeme hodně zdaru a ať se vám ve vybraných pivních lázních líbí!

Zdroj fotografie: Plzen.eu

Comments are closed.