Pivní svět Rotating Header Image

Osvěžte se v horkém týdnu jedním točeným

Tento týden nás kromě přelomu července a srpna čeká zejména opravdu horké letní počasí. Každý, kdo má rád sluníčko to jistě uvítá, zejména v případech, kdy má k dispozici třeba zahradní posezení, terasu, pergolu… zkrátka nějaké místo, kde se dá posedět s přátely a dát si něco dobrého na zub a k tomu i nějaké to pivo, víno, nealko, prostě cokoliv, co máte rádi. V našich končinách často vítězí právě pivo a jak jinak než točené, že? 🙂

Proč chodit se džbánkem, když si můžete dát jedno doma

Pokud nechcete chodit se džbánkem a rádi pořádáte oslavy, párty nebo jiná posezení s přáteli, pak jste již jistě uvažovali o koupi vlastního výčepního zařízení. Nejedná se o nic nákladného. Když to porovnáme například s grilem, tak pokud si chcete pořídit nějaký kvalitní, který vydrží, pak se cenově pohybuje podobně jako právě pivní chlazení.

Čas na letní grilování

Souboj receptů…

Důvodů, proč podobné akce dělat doma, je samozřejmě více. Je to zkrátka pohodlné, v prostředí, které vám vyhovuje a vše si zařídíte přesně tak, jak potřebujete. Na oslavě či párty máte pouze ty známé, kteří vám vyhovují a rádi s nimi trávíte svůj volný čas. Možná se dokonce střídáte a měníte místa setkání, kde se „pan domácí“ snaží okouzlit nějakou novinkou na grilu. To vše k létu patří, stejně tak jako točené pivo. V horkých letních dnech snad není nic lepšího. Nechceme samozřejmě nabádat k pití alkoholu, ale pokud se držíte hesla „Všeho s mírou“, tak je to v pořádku a opravdu vás to osvěží.

Pořiďte si domácí chlazení

Domácí výčepní zařízení, které je spolehlivé a snadno se obsluhuje? Prim v nabídce hraje zejména značka Lindr, která je ověřená mnoha zákazníky v domácím i profesionálním sektoru. Vybírat můžete z několika modelových řad v závislosti na tom, jaký výkon požadujete. Při výběru je třeba si upřesnit, jaká piva budete točit, abyste pro tyto potřeby zakoupili set s odpovídajícím vybavením.

Budete-li se o své pivní chlazení pravidelně starat, pak si buďte jisti, že vás čeká mnoho příjemných chvilek s kvalitně vychlazeným pivem, které se hodí buď jako nápoj na uhašení žízně v horkém letním dni, nebo na zapití něčeho ostřejšího na grilu. Ale pozor, opravdu to nepřehánějte, ať si vše užijete ve zdraví a v dobré náladě.

Comments are closed.