Pivní svět Rotating Header Image

Vybavení gastro prodejny

Zařizujete novou prodejnu, restauraci, obchod, cukrárnu… nebo se chystáte na doplnění či vylepšení vašeho stávajícího gastro vybavení? Ano, víme, že se jedná o náročný proces, který zabere mnoho času a financí. Nicméně je třeba k tomu přistupovat zodpovědně, abyste si nakonec nepořídili něco, co vašemu provozu vůbec nevyhovuje.

Plánujte s rozmyslem

Nic nelze uspěchat a v tomto případě nejsou žádné výjimky. Zkrátka vše si musíte dopředu naplánovat. Mít jasno, co jsou vaše priority, na co se chcete zaměřit, co vám ušetří čas a provozní náklady atp. U gastra, které funguje jako prezentační, je samozřejmě vhodné brát v potaz i designové zpracování a vše týkající se prezentace vašich výrobků, aby byly zaprvé vhodně skladovány a zadruhé prezentovány směrem k zákazníkům takovým způsobem, který je osloví a budou si chtít vystavené cukrovinky či cokoliv jiného zakoupit.

Vybavení gastro prodejny

Nechte si poradit

Nenechávejte to jen na svém rozhodnutí, nechte si poradit. Konzultujte výběr gastro zařízení třeba i se svými zaměstanci, kteří jej budou využívat pro každodenní činnosti. Zjistěte, co by jim pomohlo ke zkvalitnění práce a tím tedy zefektivnění vašeho provozu? Nicméně i vy sami máte jistě představu, kde jsou vaše rezervy, na kterých je třeba zapracovat, abyste se posunuli opět někam výš v porovnání s konkurencí.

Široká nabídka gastro zařízení

K tomu všemu se hodí gastro vybavení. Pestrou nabídku kvalitních a ověřených modelů naleznete v internetovém obchodě Eldos-shop.cz. Prim zde hrají značky NORDline, JUKA, Polair, Vestfrost či Tefcold… Nemáte-li možnost konzultace, nebojte se věc pořešit i s konkrétním prodejcem. Ano, někdy se může stát, že narazíte na prodejce, který chce zejména prodat konkrétní zboží a až tak neřeší vaše potřeby… V Eldos vám opravdu poradí takové řešení, které bude výhodné hlavně pro vás, abyste byli spokojení a neutráceli peníze za vybavení, které by vám neposloužilo tak, jak jste si mysleli. Navíc jsou pro vás připraveny i zajímavé akční nabídky na tento sortiment.

Jedná-li se o zcela nový provoz či prodejnu, pak je dobré toto plánovat s dostatečným předstihem, aby bylo vše dodáno tak, jak budete potřebovat a nezdržovalo se tím otevření nové prodejny, cukrárny, obchodu či jiného gastro provozu.

Comments are closed.