Pivní svět Rotating Header Image

Bílá chladící skříň NORDline SD 1380

Ať už se nám to líbí, nebo ne, letní období se chýlí ke svému konci a za dveřmi už netrpělivě čeká měsíc září. Ale nekažme si náladu, počasí je zatím vydařené, tak snad nás ještě čeká i příjemný konec srpna a nějaké to babí léto… Abychom vás potěšili pozitivní zprávou, tak přinášíme informace o nové srpnové akci na vybrané gastro zařízení, které můžete objednávat v eshopu Eldos-shop.cz. Z bohaté nabídky vybíráme chladící skříň NORDline SD 1380.

Pro koho je určena?

Pro koho je tento model chladící skříně ideálním a měl by si o ní minimálně zjistit více informací? Provozujete obchod, gastro kuchyni, restauraci nebo rychlé občerstvení? Řešíte problém se skladováním potravin? Chystáte se vybavit vaši provozovnu novým gastro zařízením? Jestliže jste na většinu otázek odpověděli ano, pak vám doporučujeme shlédnout detailní stránku chladící skříně NORDline SD 1380 buď u již zmíněného eshopu, nebo u jakéhokoliv vámi oblíbeného prodejce.

Bílá chladící skříň NORDline SD 1380

Čím se skříň pyšní?

Precizní zpracování je samozřejmostí. Značka NORDline si na tom velmi zakládá a i z těchto důvodů je celosvětově úspěšná. Model SD 1380 disponuje velmi účinným chladícím systémem, s jehož pomocí je zajištěno, že chladí i při teplotě okolí až +32° C. Toto gastro zařízení vás rozhodně nezklame. S ohledem na zařazení do aktuální srpnové akční nabídky 2017 je to velký aspirant na nové vybavení do vaší gastro provozovny.

Mezi základní parametry této chladící skříně patří:

  • ventilované chlazení
  • automatické odtávání
  • chladivo R 134a
  • digitální ukazatel teploty
  • zabudovaný zámek
  • 5 výškově nastavitelných roštů
  • napětí 230 V / 50 Hz

Pro ostatní informace bude vhodnější konzultace s vaším prodejcem.

Comments are closed.