Pivní svět Rotating Header Image

Nové výrobníky kuželového ledu

Představujeme novinku v nabídce eshopu Eldos-shop.cz – výrobníky kuželového ledu značky Scotsman modelové řady BarLine. Proč by tato řada mrazících zařízení měla budit vaši pozornost? Důvodů je hned několik. Jedná se o výrobníky ledu, které se pyšní precizním zpracováním, kvalitními materiály a v neposlední řadě zajímavou cenou.

Křišťálově čistý led

Nové výrobníky ledu naleznou své uplatnění zejména v barech a restauracích, případně všude tam, kde potřebujete mít k dispozici velké množství ledu a to ne ledajakého. Z těchto zařízení bude pro vaše potřeby distribuován skutečně čistý (nebojíme se napsat křišťálově čistý) led.

Za vznikem této řady stála zpětná vazba od zákazníků v gastro provozech, kteří vyžadovali kvalitní výrobník ledu a přitom za dostupnou cenu. Nižší cena rozhodně neznamená horší kvalitu vyráběného ledu. Ten je dostatečně tvrdý a čirý, takže jej můžete bez jakýchkoliv obav používat pro profesionální potřeby.

Výrobníky kuželového ledu Scotsman BarLine

Voda nebo vzduch?

Když se podíváte na nabídku jednotlivých modelů, tak vás možná bude zajímat, co skrývají označení AS a WS. Rozdíl je ve způsobu chlazení, kdy se řada rozděluje na výrobníky chlazené vzduchem (AS) a výrobníky, které jsou chlazené vodou (WS). Je pouze na vás, který bude více vyhovovat vašemu provozu.

Nové výrobníky ledu Scotsman BarLine v sobě mají zabudovaný systém rychlého odpadávání ledu. Díky tomu se značně zkracuje doba pro odebírání ledu. Co to pro vás znamená? Hlavně to,že máte led rychle k dispozici bez nutnosti dlouhého čekání. A to se samozřejmě odrazí i v nižší spotřebě energie.

Pro více informací vás odkážeme na firmu Eldos-shop.cz.

Comments are closed.