Pivní svět Rotating Header Image

Profi výrobníky ledu

Led – chladný, ale přitom nezbytný pro většinou gastro provozů. Asi každý z nás má doma tvořítko v mrazničce, díky kterému si pak v létě může ochladit nápoje, nebo led použít k dalším účelům. U větších provozoven typu restaurace, bary by však tento způsob nebyl zrovna tím ideálním řešením. Své o tom samozřejmě ví výrobci gastro vybavení, kteří se zaměřili i na tento segment trhu.

Výrobníky NORDline

Velmi dobré zkušenosti na základě zpětných vazeb od uživatelů, jsou s výrobníky ledu značky NORDline. Tato značka je předním výrobcem gastro vybavení a zakládá si na špičkovém provedení svých výrobků. Nejinak tomu je i v tomto případě. Pro svoji provozovnu tak dostanete do rukou řešení, které je rychlé, spolehlivé a navíc za přijatelnou cenu. V internetových obchodech (čerpáme data z eshopu Eldos-shop.cz, který nabízí odborný servis pro značku NORDline) se aktuálně pohybují v nabídkách dva modely a to IM26 a IM50!

Profesionální výrobníky ledu značky NORDline

Profesionální výrobníky ledu dokáží uspokojit požadavky náročného provozu. Když se podíváme například na model IM 50, tak pak se vám do rukou dostane zařízení, které je schopno produkovat až 50kg kvalitního kloboučkového ledu za jeden den. Jeho součástí je i zásobník, který pojme 14 kg ledu. Jak jsme již u značky NORDline zvyklí, jedná se o precizně zpracovaný nerezový přístroj, který je odolný, spolehlivý a jednoduchý na obsluhu. Pokud vám postačí menší výkon, pak si můžete objednat model IM26 NORDline s produkcí 26 kg kloboučkového ledu za den. Tento model pak disponuje zásobníkem na 6 kg ledu.

Další výrobníky ledu

Značka NORDline samozřejmě není jediným výrobcem výrobníků ledu. Na trhu se můžete setkat s mnoha dalšími. My objevili například krásně zpracované video k výrobníkům ledu označené jako TecTake. Krásně se na to dívá, že?

Comments are closed.