Pivní svět Rotating Header Image

Výkonná nástěnná klimatizace ASH-12AIR

A je to zase tady. Setkáváme se s tím dvakrát do roka. Nejdříve na začátku léta, když se poprvé ohlásí horké letní dny a poté na podzim, kdy se poprvé výrazně ochladí. O čem je řeč? O poptávce klimatizací. Asi každý již jistě ví, že klimatizace, to není jen záležitost letního období, kdy nám ochlazuje dané prostory. Moderní klimatizační jednotky totiž umí i topit a čím dál častěji jsou využívány v domácnostech, kancelářích, hotelích atp.

Klimatizace Sinclair

Mezi moderní a spolehlivé nástěnné klimatizační jednotky se bezesporu řadí i model ASH-12AIR3 značky Sinclair. Základem úspěchu je výkonný kompresor japonské technologie, s jehož pomocí je tato klimatizační jednotka schopna obsloužit prostory až do 90 m3.  Jak již bylo naznačeno, tato klimatizace umí chladit i topit. Využijete ji tedy po celý rok. Zároveň se jedná o energeticky nenáročný výrobek, který spadá do třídy A++ (chlazení) resp. A+ (topení).

Klimatizace SINCLAIR ASH-12AIR3

Výkonná klimatizace ASH-12AIR3 nabízí svým uživatelům následující hodnoty. U chlazení se můžete spolehnout na výkon 3,2 kW. V případě topení pak 3,4 kW s tím, že topení je umožněno do teploty – 15°C. Výrobce nabízí k této klimatizace tříletou záruku. Model disponuje technologií DC Inverter. Ve výbavě pak nechybí aktivní uhlíkový filtr či filtr s katechinem. U klimatizace je použito čerpadlo typu vzduch – vzduch.

Kde zakoupit?

Nástěnná klimatizce je dostupná nejen v běžných obchodech, ale můžete si ji objednat i z pohodlí vašeho domova v internetových obchodech. Do pomyslného nákupního košíku si můžete tuto klimatizaci vložit například na eshopu Eldos-shop.cz.

Cenově se tento model klimatizace pohybuje těsně nad hranicí 17tis. s DPH. Tento údaj byl ověřen k dnešnímu dni 3.10.2016 v již zmíněném eshopu Eldos-shop.cz.

 

Comments are closed.