Pivní svět Rotating Header Image

NORDline UMD 1850 FR CE

Skončili prázdniny, začalo září, nový školní rok, blíží se nám podzim… Co ale nekončí, to jsou výhodné akční ceny gastro zařízení v eshopu Eldos-shop.cz. I v září můžete nakupovat za skvělé ceny. Například profesionální mrazící ostrov NORDline UMD 1850 FR CE. Akční cena 45.762,- Kč platí do 30.9.2017.

Když se podíváme na vybavení a vlastnosti tohoto gastro zařízení a k tomu přidáme aktuální akční cenu, pak dostaneme poměrně zajímavý tip na nákup nového vybavení do gastro provozů, ve kterých je nutné uchovávat velké množství zmražených potravin.

Hlavní přednosti? Kromě již zmíněného velkého úložného prostoru, kdy vám je nabídnut celkový objem 470 litrů to je i snížená spotřeba elektrické energie, čehož je dosaženo s pomocí elektronického regulátoru.

Mrazící ostrov UMD 1850 FR CE od předního výrobce gastro zařízení NORDline se stane užitečným pomocníkem v každém obchodě, kde chtějí svým zákazníkům nabídnou profesionální prezentaci mražených výrobků. Obchod, ve kterém záleží provozovatelům na zajištění odpovídajících skladových podmínkách. Výhodou tohoto gastro zařízení je snadná obsluha, případně i kolečka pro možnost manipulace.

NORDline UMD 1850 FR CE

Doprava zdarma

Akční cena, která je uvedena na začátku článku je platná v internetovém obchodě Eldos-shop.cz, kde je zároveň nabízena i doprava zdarma v rámci celé České republiky. Firma Eldos je autorizovaným prodejcem značky NORDline a kromě prodeje ji můžete oslovit i pro případný servis spotřebičů této značky. Vždy se můžete spolehnout na profesionální přístup a kvalitně odvedené služby.

Vybavte si svůj obchod moderním gastro zařízením od ověřeného výrobce, nyní za výhodné akční ceny.

Comments are closed.