Pivní svět Rotating Header Image

Moderní odvlhčovač Master DH 716

Nedávno jsme vás informovali o modelech odvlhčovačů vzduchu, zejména značek Sinclair či Sakura. Významným hráčem na tomto trhu je však i značka Master. Takže i zde jsme vybrali jeden model, který bychom vám chtěli představit a doporučit. Jedná se o Master DH 716, který si poradí s vlhkostí vzduchu v místnostech o objemu 35 m3.

Spolehlivý domácí bojovník

Sušíte doma hodně prádla a máte pak problém s vlhkostí? Jednou z možností je využít služeb právě některého z modelů odvlhčovačů, které zároveň významně zlepšují podmínky vysoušení v místnostech, kde jsou instalována. Domácí odvlhčovač Master DH 716 si poradí s vlhkostí, pomůže zabránit tvorbě rzí, plísní a skvrn. Snadno ovladatelný model, který je zároveň vyrobený v moderním designu, aby nijak nenarušoval prostředí interiéru, kde jej budete používat. Jednou z dalších funkcí je i to, že disponuje ukazatelem vlhkosti v místnosti.

Tichý model odvlhčovače

V souvislosti s vlhkostí se často objevuje i zápach. Ani to není pro Master DH 716 problém. K tomu je použit aktivní uhlíkový filtr, který podobný zápach odstraňuje. Jaké jsou další přednosti? Nesmíme zapomenout na tichý chod a to jen pouhých 33 dB.

Nebojte se, že by s ním byly nějaké starosti. Pokud se nádrž naplní kondenzátem, tak se přístroj automaticky vypne. Stejně tomu je i v případě, kdy je odvlhčovač v nesprávné poloze.

Moderní odvlhčovač Master DH 716

Proč model Master DH 716?

Pojďme si shrnout hlavní důvody, proč byste měli tento model zařadit do svého hledáčku.

  • Atraktivní vzhled
  • Odolný kryt
  • Nízká hmotnost, snadná manipulace
  • Tichý provoz
  • Snadná obsluha
  • Zabudovaný vlhkoměr
  • Nádrž na kondenzát s automatickým vypnutím při naplnění
  • Elektronický ovládací panel

Krátké videopředstavení modelu Master DH 716

Videomanuály jsou dnes poměrně oblíbenou formou prezentace výrobků resp. jejich hlavních výhod a vlastností. I v tomto případě máte možnost na internetu objevit videa, kde je zachyceno ovládání odvlhčovače Master DH 716, včetně ukázky nastavení časovače a umístění filtrů či nádobky na kondenzát.

https://youtu.be/hvslhKFAQOo

Comments are closed.