Pivní svět Rotating Header Image

Chlazení od Ježíška

Už jste si napsali dopis Ježíškovi? Nemáte představu, co by se vám mohlo hodit, líbit? Máte rádi pivo? Dáte si nejraději točené? Co si jej natočit doma na zahradě, v domácím baru, prostě kdekoliv chcete? Je to snadné. Napište si o nové pivní chlazení. Pro domácí potřeby stačí základní model chlazení. Doporučujeme oblíbenou značku Lindr.

Jaké chlazení si pořídit?

Který model byste mohli očekávat pod vánočním stromečkem? Ježíškovi si můžete napsat třeba o Lindr Pygmy 20, což je výčepní zařízení pro (nejen) domácí využití, které se pyšní výkonem 15-20 litrů kvalitně vychlazeného zlatavého moku za hodinu. A to už stačí pro poměrně slušnou zahradní párty či rodinnou oslavu. Do ruky se vám dostane precizně zpracované chlazení v nerezovém provedení, na které bude vždy spolehnutí. Pokud nepodceníte pravidelnou údržbu, pak se těšte na kvalitně vychlazené pivečko značky, kterou preferujete. Zde je třeba si dát jen pozor, abyste si objednali model s naražečem kompatibilním s vámi oblíbeným pivovarem (pivem). Lindr Pygmy 20 je skvělá volba do každé domácnosti.

Pivní chlazení od Ježíška

Možná si říkáte, že takový dárek využijete až v létě, tak proč jej kupovat nyní. Ale nikde přeci není psané, že se chlazení hodí jen do venkovních prostorů. Máte doma bar, zimní zahradu, zkrátka místnost, kde je možné chlazení kdykoliv instalovat? Určitě ano. Takže oslavu s vlastnoručně natočeným pivem můžete uspořádat kdykoliv v roce.

Jedno je jasné, ve většině případů se jedná o tip na dárek zejména pro pány, ikdyž věříme, že i některé dámy si rády dopřejí vychlazené pivo aniž by si na něj musely zajít do hospody, restaurace či baru.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného pivního chlazení? Neváhejte se obrátit na vašeho prodejce. A nezapomeňte, že i výčepní zařízení je možné objednávat online, takže vám bude doručeno přímo domů a nemusíte se nikde tlačit v obchodech.

Příjemné předvánoční období přeje redakce Pivnisvet.eu.

Comments are closed.