Pivní svět Rotating Header Image

Prosincová akční nabídka gastro sortimentu 2017

Vstoupili jsme do posledního měsíce letošního roku. Advent odstartoval v neděli 3.12.2017. Jak jste na tom s nákupem vánočních dárků? Máte již vybráno, nebo se teprve chystáte do víru internetového i klasického nakupování? Pro ty z váš, kteří se na dárky teprve chystají a ocení i nabídku výhodných cen, připomínáme aktuální akční nabídku eshopu Eldos-shop.cz, která je zaměřena na gastro vybavení a domácí bílou techniku.

Doprava zdarma k vám domů

Pokud jste si naplánovali, že si pod stromeček nadělíte nový spotřebič či některý z gastro produktů, pak se nebojte nakupování na internetu. Vše si můžete pečlivě nastudovat na jednom místě, bez tlačenic a objednat kdykoliv budete chtít. Výhodou je, že vám bude zboží doručeno přímo k vám domů resp. na místo, které si sami určíte. Ve většině případů je u daných akčních produktů rovněž doprava zdarma. Ušetříte tak i náklady na doručení. Není výhodnější nakupovat po internetu? Doba, kdy jste mohli mít z tohoto způsobu nakupování vánočních dárků obavy je již pryč. A v případě, že si nejste plně jistí, tak můžete buď přejít do jiného obchodu, který bude budit větší důvěru, nebo si zvolit doručení na dobírku, abyste neplatili dopředu.

Prosincová akční nabídka gastro sortimentu 2017

Garance doručení do Vánoc

Co je v této době určitě dobré zmínit je to, dokdy konkrétní prodejce garantuje doručení do Vánoc. Na to opravdu myslete, protože toto je určitě jedna z mála nevýhod eshopů, že pokud necháte nákup na poslední chvíli, nemusíte mít jistotu, že bude doručeno. Ve skutečnosti ani tak nejde o zdržení na straně prodejce, ale u dopravců, kteří jsou v tomto období velmi vytížení a tak není vždy reálné doručit objednané zboží třeba do druhého dne jako tomu je ve zbytku roku.

Proto se raději před nákupem optejte, jestli vám bude zboží doručeno pod stromeček, nebo je to v ohrožení. Alternativou může být případně dárkový poukaz s tím, že dodání proběhne po svátcích… Ale to často není to pravé, to jistě moc dobře víte.

Příjemný adventní čas přeje tým Eldos-shop.cz.

Comments are closed.