Pivní svět Rotating Header Image

Vánoce se blíží, využijte akčních cen

Dámy a pánové, Vánoce se nám blíží. Co to znamená? Každý to má různé, někdo má již dárky obstarané, jiný finišuje, někdo se poohlíží a určitá skupina z nás ještě Vánoce vůbec neřeší… I v oblasti gastro zařízení či spotřebičů do domácnosti se najde celá řada modelů, které je možné využít jako inspiraci pro vánoční dárek. A vzhledem k aktivitě prodejců, kdy se (nejen) na konci roku objevují  slevy a výhodné akce, není nutné to brát jako nákup dárku.

Během roku a to i na Vánoce potřebujete nakoupit různé vybavení a produkty zejména s ohledem na to, jak je to pro vás akutní a potřebné. Konec roku navíc u firem znamená sčítání příjmů a výdajů a rozhodování o tom, zda si nesnížit daňový základ nákupem nového vybavení, které by zvýšilo konkurenceschopnost, nebo zkrátka zefektivnilo nabídku služeb dané společnosti směrem k jejím zákazníkům. V oblasti gastro zařízení to jsou různé chladící skříně, mrazící stoly, vitríny, varná zařízení atp.

Na své si přijdou i domácnosti

Ať nezůstáváme pouze u firem. Samozřejmě v domácnostech se rovněž řeší, co by mohlo být vhodným dárkem pod stromeček a často se řeší dvě mouchy jednou ranou. Zkrátka víte, co potřebujete nejvíc, tak si o to „napíšete Ježíškovi“ a nemusíte vymýšlet další dárek. Zároveň ušetříte, protože byste kromě dárku museli danou věc stejně kupovat. Může se jednat o novou ledničku, mrazák, mikrovlnnou troubu, vysavač či cokoliv jiného z oblasti malých a velkých domácích spotřebičů.

Poměrně pěkným a užitečným dárkem do domácnosti může být pivní chlazení, tedy za předpokladu, že rádi a často pořádáte pro svou rodinu a přátele akce na zahradě či domácím baru.

Tip na dárek pod stromeček

Výčepní zařízení není jen záležitostí hospod a restaurací. Mnoho lidí již dnes běžně má ve své domácí výbavě základní modely pivních chlazení, které plně vystačí na jimi pořádané akce. Tak proč si jedno takové nepořídit jako dárek k vánocům. Dámy, co myslíte, líbil by se takový dárek vašemu manželovi? Určitě ano!

 

Vše výše uvedené máte možnost objednávat z pohodlí domova například v internetovém obchodě Eldos-shop.cz. Doporučujeme shlédnout nejen sekci s akční nabídkou, ale i další kategorie. Třeba si vyberete „dárek“ z cela jiné oblasti, než bylo dosud uvedeno. Napadá nás například kategorie nástěnných klimatizací či odvlhčovačů vzduchu. I to jsou ukázky produktů, které se mohou objevit pod vaším stromečkem a které vám budou sloužit po celý rok.

Comments are closed.