Pivní svět Rotating Header Image

Poslední dny do Vánoc

Nákup dárků na internetu má své výhody, ale samozřejmě i určitá úskalí. Pokud sledujete média, pak jistě víte, že aktuálně hlásí dopravci problémy s doručováním balíků. Nelze to nijak globalizovat, jsou lokality, kde s tím problémy nejsou a doručení probíhá ve standardních termínech, ale v některých částech, zejména pak v Praze může dojít ke zpoždění třeba i o týden, což je je v současné době riziko, chcete-li mít dárek pod stromečkem.

V eshopu Eldos-shop.cz je bohatá nabídka jak pro domácnosti, tak pro firmy (obchody, restaurace, hotely, kanceláře…). I zde se nebojte dotázat na aktuální dostupnosti a termíny doručení. Provozovatelé udělají maximum pro to, abyste měli objednané dárky včas, ale je třeba myslet na to, že před Vánoci nelze garantovat doručení do druhého dne ani u položek skladem, tak jako tomu je mimo toto vánoční období. Zboží sice je předáno dopravci, ale zde pak velmi záleží přes jaké překladiště a depo se doručuje k finálnímu příjemci. Může se stát, že váš balíček dorazí druhý den i před Vánoci, ale nastat může i druhý případ.

Chcete-li mít jistotu, pak objednávejte raději s předstihem, případně mějte připravený plán B v podobě dárkového poukazu s tím, že obdarovanému posléze vysvětlíte danou situaci, že mu dárek fyzicky dorazí po svátcích. Nechceme nikoho strašit ani odrazovat od nákupu online, ale je třeba, abyste měli před nákupem potřebné informace. Správný a poctivý prodejce by vám měl poskytnout i podobné informace, abyste věděli, jak se věci mají. Tím, že se to týká většiny z hlavních přepravních společností, tak je to obecná záležitost. Je možné, že některé eshopy budou hlásit garance i u objednávek na poslední chvíli, ale i tak si dejte raději velký pozor, může to být jen snaha získat zákazníky na svoji stranu i za cenu, že někteří z nich budou později zklamáni.

Tip na dárek - čistička vzduchu

Jaké dárky frčí?

Jen pro upřesnění, nebudeme se věnovat obecnému pohledu, kde nemáme konkrétní informace ani přehled o tom, co je a není pravda. Ze zkušeností eshopu Eldos-shop.cz ale víme, že poptávanými dárky z jeho sortimentu jsou například pivní chlazení, vysavače, odvlhčovače vzduchu či jiné produkty, které jsou vhodné do domácnosti či kanceláří.

Comments are closed.