Pivní svět Rotating Header Image

Eldos přeje veselé Vánoce 2017

Do Štědrého večera zbývá pouhých šest dnů. Firma Eldos Ostroměř Vám chce touto cestou popřát poklidný poslední adventní týden a zejména šťastné a veselé Vánoce 2017. Ať naleznete pod stromečkem to, co jste si přáli. Ale to hlavní, co přejeme všem, je zdraví – Vaše i Vašich blízkých.

Nenechte si zkazit Vánoce

Možná, že ještě stále nemáte nakoupeny všechny dárky. Jestliže patříte do této kategorie, tak Vám držíme palce, aby vše dopadlo dobře a dárky jste stihli nakoupit buď v kamenných prodejnách, případně i na internetu, kde je však už riziko, že to dopravci nestihnou kvůli většímu náporu balíků doručit do Vánoc. Ikdyby se taková věc stala, nenechte si tím pokazit nejhezčí dny v roce, které máte a měli byste trávit s těmi, které máte nejraději. V krajních případech můžete takovou situaci vyřešit vytvořením dárkového poukazu, který si vytisknete i doma a můžete jej vložit do obálky, kterou následně zabalíte do vánočního papíru. Obdarovaný to jistě pochopí a dárek mu dorazí s menším zpožděním.

Eldos přeje veselé Vánoce 2017

Pokud jste si pro nákup dárků vybrali náš eshop www.eldos-shop.cz, pak vám touto cestou moc děkujeme a věříme, že jste byli spokojeni s naší komunikací, dodáním, zkrátka s celý nákupním procesem a že Vám daný produkt bude sloužit co nejdéle, ať už to bylo pivní chlazení, pračka, myčka či odvlhčovač…

Krásné a pohodové Vánoce přeje tým Eldos-shop.cz.

Comments are closed.