Pivní svět Rotating Header Image

Odvlhčovač vzduchu Master DH 721

Problém s vlhkostí vzduchu? Master DH 721 si s tím hravě poradí. Tento profesionální odvlhčovač vzduchu nabízí vysoký výkon a velmi odolné provedení. V eshopu Eldos-shop.cz je skladem, připraven ihned k expedici, navíc v rámci ČR s bezplatnou dopravou – informace k 5.11.2018.

Nepostradatelný pomocník

Odvlhčovač vzduchu Master DH 721 spadá do profesionální řady KOMPAKT. Uživatele osloví mimo jiné i vysoký odvlhčovací výkon 20 litrů za den. Výrobce si dal záležet na kvalitě zpracování, která je dána mimo jiné kovovým provedením, díky čemuž je odvlhčovač odolný proti nárazu. Hmotnost bezmála 20 kg je vykompenzována kolečky, díky kterým je zajištěna snadná manipulace.

Proč vůbec použít tento produkt? Hned vysvětlíme: Master DH 721 zabraňuje tvoření rzí, plísní a skvrn, zlepšuje podmínky vysoušení a urychluje vysoušecí proces v objektech poškozených vodou.

Odvlhčovač vzduchu Master DH 721

Kde jej využít?

Zde se nabízí opravdu pestré využití. Mohou to být například místnosti poškozené vodou po povodních, sklepy, sušárny, dílny, sklady, garáže, historické budovy, obchody, sportovní střediska, hotely, knihovny, archivy, hrady, zámky atd.

Zapomenout bychom neměli ani na stavebnictví. Jistě již máte zkušenosti s výstavbou například rodinného domu a víte, že proces vysoušení se dotýká mnoha fází stavby domu. Patří sem  různé dokončovací práce, stěrkování podlah, pokládání parket, malování…

Neodkládejte problémy s vlhkostí na dlouho, řešte to včas. Moderní odvlhčovače jsou skvělým řešením. Konkrétní typ pro vaše potřeby vám jistě upřesní váš prodejce.

Comments are closed.