Pivní svět Rotating Header Image

PF 2017

Již brzy se budeme loučit s rokem 2016. Čas bilancování, dávání si nových předsevzetí, plánování atp. Spolu s tím jsou samozřejmě spojené oslavy posledního dne roku. Silvestr tu bude již v sobotu. Máte vše připravené a nachystané? Ať už ano, nebo ne, tak není důvod se tím stresovat. Tak zkrátka nebudete mít všechno, důležité je stejně být s těmi, které máte rádi a vzájemně si popřát vše nejlepší do nového roku 2017.

Hodně zdraví přeje Eldos Ostroměř

Firma Eldos Ostroměř rovněž přeje všem hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů v novém roce 2017. Užívejte si posledních dnů v roce tak, abyste se s ním řádně, ale bezpečně rozloučili.

PF 2017 od firmy Eldos-shop.cz

Ať už si do nového roku 2017 dáte jakékoliv cíle, buďte k sobě tvrdí a nevzdávejte to, aby se vám je podařilo splnit. Pokud člověk chce, pak dokáže zvládnout prakticky vše.

Našim zákazníkům děkujeme za důvěru, kterou nám vložili v tomto roce a těšíme se na další spolupráci v roce novém. I nadále pro vás budeme připravovat zajímavé akce na vybrané produkty, spolehlivý servis a poradenství.

Prodejna i eshop

Ať už využijte osobního kontaktu v naší firemní prodejně, nebo u nás nakoupíte skrze internetový obchod www.eldos-shop.cz, vždy uděláme maximum proto, abyste byli s našimi službami spokojení a rádi se k nám vraceli. V novém roce pro vás chystáme i změnu designu našeho eshopu, aby byl více přívětivý i pro mobilní zařízení.

Ještě jednou přejeme všechno NEJ do nového roku 2017, tým Eldos-shop.cz.

Comments are closed.