Pivní svět Rotating Header Image

Mraznička do domácnosti – RD 80FS

Mraznička pro domácí využití? Hledáte výhodnou cenu a zároveň odpovídající kvalitu? Značka NORDline se nezaměřuje pouze na profesionální gastro zařízení. Spotřebiče od tohoto výrobce si postupně nachází jméno i u domácností, kde nabízí vysokou spolehlivost, odolnost, kvalitní provedení a to vše za rozumnou cenu! Chcete to mít ještě výhodněji? Pokud sledujete akční letáky NORDline, pak vám jistě neunikla aktuální prosincová sleva na mrazničku RD 80FS, která je ideální právě pro domácí využití.

Úsporný elegán

Na tomto spotřebiči vás jistě zaujmou dvě věci. První je celkový design, kde výrobce vsadil na velmi elegantní stříbrné provedení a musíme uznat, že tato sázka se jistě vyplatila. Nicméně vzhled přecijen není na první místě, takže co dalšího by vás mělo přesvědčit o nákupu? Bezesporu tomu bude ekonomická stránka. Lépe řečeno to, že se mraznička řadí do energetické třídy A++ s roční spotřebou pouhých 138 kWh. Když jsme u ekonomických ukazatelů, tak současná akční cena, za kterou si mrazničku NORDline RD 80FS můžete koupit v prosinci 2016, je také dost zásadním důvodem při rozhodování. Pořídit ji můžete za částku 5890,- Kč s DPH včetně dopravy k vám domů a to například v eshopu Eldos-shop.cz.

NORDline RD 80FS

Charakteristika mrazničky dle výrobce

O vzhledu jsme se vám zmiňovali. Nyní je třeba upřesnit, co dalšího tato mraznička nabízí. S ohledem na uspořádání potravin máte k dispozici celkem tři plastové zásuvky, které společně disponují celkovým mrazícím objemem 75 litrů. NORDline udává u spotřebiče mrazící kapacitu 7,5 kg za jeden den. V tomto případě chybí funkce automatického odtávání, takže je třeba počítat s klasickým manuálním odtáváním, ale to rozhodně není důvod, proč si spotřebič nepořídit.

Hlučnost mrazničky je udávána s hodnotou 43 dB. Vnější rozměry, které potřebujete znát kvůli umístění do vaší domácnosti, jsou 84 x 54 x 61,5 cm. Pro snazší usazení jistě využijete i nastavitelné nožky.

Užijte si posledních pět dní do Štědrého dne v klidu a pohodě. Nestresujte se a pokud jste něco nestihli objednat na Vánoce, tak ono se nic nestane, když to zařídíte po nich, svět se nezboří!

Comments are closed.