Pivní svět Rotating Header Image

Jedeme na maximální výkon

Za 12 dní nastane očekávaný den D, tedy Štědrý den, na který se jistě všichni moc těšíte. Čas, kdy si od všeho odpočinete a budete si užívat radostí s blízkými. Možná jste si napsali i Ježíškovi, takže budete v očekávání, zda splní vaše přání. Ale ikdyby ne, nic se přeci neděje, to nejdůležitější je zdraví. A pokud stále ještě nemáte vyřešeny všechny dárky, možná vás zaujme kombinovaná chladnička Vestfrost SW 382MW, kterou naleznete v prosincové akční nabídce.

Bílá klasika, nebo raději elegantní nerez?

Ano, jako dárek je to poměrně drahá záležitost, ale pokud víte, že někdo ve vašem okolí právě tento model spotřebiče potřebuje, může se vám to hodit. Nemusíte ji nutně kupovat sami, složit se může celá rodina, nebo na ni obdarovanému přispět. Pokud víte, že mu to udělá radost, je mnoho cest, jak toho dosáhnout. Zmíněný model naleznete ve dvou provedeních, v klasickém bílém a elegantním nerezovém, u kterého je pořizovací cena o něco vyšší.

Vestfrost SW 382MW

Výkonná chladnička

Vestfrost SW 382MW si zakládá na vysokém výkonu. Kombinovaná chladnička byla navržena k tomu, aby byla praktická a stala se vašim nepostradatelným pomocníkem nejen v domácnosti. Tomu odpovídá i užitný objem, který v případě chladničky dosahuje hodnoty 208 litrů, což pak ještě doplňuje plných 111 litrů objemu v mrazničce.

Jaké informace bychom vyzdvihli? Jedná se o spotřebič s funkcí automatického odtávání chladničky, který disponuje dvěma kompresory a dvěma termostaty. Police v kombinované chladničce jsou vyrobeny z tvrzeného skla, takže jsou dostatečně odolné, aby nedošlo k jejich poškození při běžném používání. Pro kontrolu chodu byla do modelu zapracována i užitečná kontrolka přívodu elektrické energie.

Ušetřete výhodným nákupem

Chladnička se spotřebou (roční) 287kWh spadá do energetické třídy A+ a disponuje rozměry 200 x 60 x 60 cm. Pokud hledáte spolehlivý spotřebič pro krátko i dlouhodobé uchovávání potravin a nápojů, pak je model SW 382MW vhodným řešením. A co víc, když jej nyní v prosinci 2016 můžete zakoupit s akční slevou více než 5tis. Kč!

Comments are closed.